kuchnieportal

Nowa, innowacyjna aplikacja do obsługi projektów graficznych – CAD Share-it

Na rynku programów do projektowania wnętrz pojawił się nowy, innowacyjny system CAD Share-it autorstwa CAD Projekt K&A, który umożliwia przesyłanie i odczytywanie projektów wnętrz w 3 D za pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki tej aplikacji wystarczy Smartfon lub tablet i dostęp do Internetu, aby w każdej chwili, w dowolnym miejscu błyskawicznie wejść do stworzonej galerii projektów i odbyć z klientem interaktywny spacer po zaprojektowanym pomieszczeniu bez konieczności czasochłonnego ściągania specjalistycznego oprogramowania do projektowania wnętrz. 

CAD Share-it to profesjonalne narzędzie stworzone aby ułatwić architektom zarządzanie swoimi projektami 3D w chmurze oraz szybkie, ciekawe i mobilne ich udostępnianie. Portfolio zaprojektowanych wnętrz użytkownik CAD Share-it zapisuje na zewnętrznym serwerze, wszystkie zainteresowane osoby mogą natomiast odtwarzać projekty w postaci Panoramy 360° na swoich urządzeniach mobilnych. System wyposażony jest w wiele dodatkowych funkcjonalności ułatwiających projektowanie tj. tworzenie powiązań między pomieszczeniami w ramach tego samego projektu czy zarządzanie kilkoma galeriami w ramach swojego konta. Użytkownik systemu mobilnego CAD Share-it ma również możliwość wysłania projektu w automatycznie generowanym e-mailu. W wiadomości e-mail wysyłanej do klienta z logiem autora, znajduje się QR kod (stworzony w tym samym systemie), podgląd Panoramy 360 °, przekierowanie do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej CAD Share-it oraz link do interaktywnego spaceru po projekcie wnętrza w przeglądarce internetowej. Dzięki temu komunikacja z klientem i prezentacja zaprojektowanego projektu jest jeszcze szybsza i łatwiejsza.

CAD Share-it

Cad Projekt

Przeczytaj również: Zaprojektuj swoją kuchnię w 3 D!

System mobilny CAD Share-it dostępny jest całkowicie bezpłatnie w programach CAD Decor PRO, CAD Decor 2.1 i CAD Decor 6.1. Do wyboru są dwie wersje systemu  BASIC i PRO różniące się między sobą min. zasobami dostępnej przestrzeni deskowej, ilością możliwych pobrań i swoją funkcjonalnością, np. cechy wersji PRO to min.  pojemność do wykorzystania 400 MB, 500 pobrań na miesiąc, własne logo, wiele galerii z różnymi projektami oraz statystyki pobrań konkretnych projektów.
Wirtualny spacer po zaprojektowanym wnętrzu jest szybki i intuicyjny. Klient oglądający pomieszczenie może płynnie przybliżać obraz, oddalać i przesuwać widok oraz ma wgląd praktycznie w każdy kąt wirtualnego wnętrza. Możliwość obracania się w pomieszczeniu z tabletem odzwierciadlającym dokładne ?położenie? w projekcie (dzięki użyciu żyroskopu) to idealne rozwiązanie nie tylko dla projektantów, ale również dla deweloperów, oferujących kompleksowe usługi. Klient może również przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami swobodnie zwiedzając cały projekt swojego nowego domu lub mieszkania.
Co ważne raz otwarty projekt zapisuje się na przenośnym urządzeniu jego pamięci tymczasowej, dzięki czemu w sytuacjach braku dostępu do Internetu istnieje również możliwość oglądania zapisanego obrazu w trybie offline.

Cad Share-it

Aplikacja mobilna CAD Share-it zajmuje jedynie 10 MB i jest udostępniana bezpłatnie w Google Play i App Store.

Ta w pełni funkcjonalna aplikacja zaprojektowana jest by komfortowo komunikować się z klientem i w ciekawej formie prezentować projekty graficzne. Proces konsultacji i dopracowanie projektu stanie się dzięki niej nie tylko przyjemne, ale także bardzo szybkie i skuteczne. Wygodę odtwarzania przesłanych projektów docenią również Klienci, który dzięki CAD Share-it będą mieć stały i szybki wgląd do projektu wymarzonego mieszkania.

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95