kuchnieportal

Najpopularniejszą kuchnią projekt studia Prestige z Łodzi

Najpopularniejszą kuchnią maja w konkursie „Realizacja miesiąca” został projekt wykonany przez studio Prestige z Łodzi.  Czerwona, nowoczesna kuchnia autorstwa łódzkich projektantów to przykład funkcjonalnego a zarazem estetycznego zaaranżowania niewielkiej przestrzeni.

Nie sztuką jest zaaranżować dużą kuchnię. Prawdziwe mistrzostwo sztuki projektanckiej to ciekawe i zarazem funkcjonalne wnętrze kuchenne zaaranżowane na kilku metrach kwadratowych. Udało się to osiągnąć projektantom z studia mebli Prestige, którzy stworzyli ciekawą, nowoczesną kreację pomyślaną dla dwojga młodych ludzi, którzy dużo i chętnie gotuje.

Pomimo niewielkiego metrażu, kuchnia ma stosunkowo dużą powierzchnię blatu roboczego. Blat łączy się płynnie z parapetem, dzięki czemu powiększa się powierzchnia robocza, na której można wygodnie wykonywać prace kuchenne.  Zdecydowaliśmy się również na montaż zlewu narożnikowego. Dzięki temu rozwiązaniu trudnodostępna przestrzeń narożnika jest efektywnie wykorzystana a inwestor zyskuje więcej powierzchni blatu roboczego.  ? podkreśla p. Dorota Dalecka-Chorąziak, właściciel studia Prestige z Łodzi.

Kuchnia studia Prestige z Łodzi

Kuchnia została wyposażona w liczne udogodnienia, które czynią ją wygodnym miejscem przechowywania i przygotowywania produktów. W kuchni rodziny, która dużo gotuje nie może zabraknąć funkcjonalnie zaaranżowanej strefy przechowywania produktów.  Dlatego obok lodówki zdecydowaliśmy się na zaaranżowanie wyciąganej szefki ? carga, która świetnie sprawdza się w roli podręcznej spiżarni. Wykorzystaliśmy do tego prowadnice do indywidualnej konstrukcji renomowanego producenta. ? opowiada o projekcie p. Dorota Dalecka-Chorąziak.

Kuchnia studia Prestige z Łodzi   

Zwycięska aranżacja została wykonana w energetycznym, żywo czerwonym kolorze, które uzupełniają elementy w stonowanych szarościach (korpusy w kolorze popiel oraz blat pokryty laminatem imitującym strukturę kamienia).

Kuchnia prestige

Jej wnętrze kryje nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania. W szafce narożnikowej znajduje się kosz obrotowy do segregacji odpadów, który posiada również wygodne miejsce na przechowywanie środków czystości i akcesoriów do sprzątania.  W szafkach wiszących zastosowano fronty uchylno-składane. Zostały one wyposażone w system podnośników, który sprawia, że szafka otwiera się lekko a jej uchwyt pozostaje dostępny w każdej pozycji otwarcia frontu. Wszystkie szafki i szuflady wyposażono w zawiasy i prowadnice renomowanych producentów.

Zobacz:  Prestige

 

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

 

3 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
MIkado
23 czerwca 2014, 15:19
5/0

Prosta, bez udziwnień i przez to fajna.

Violla
24 czerwca 2014, 00:00
2/0

Kolorek pyszny 🙂

EmilaTala
24 czerwca 2014, 03:40
2/0

Fajna

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95