kuchnieportal

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

W dniach 24-26 kwietnia w Bielsku-Białej odbędzie 47. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2015". Impreza jest najważniejszym wydarzeniem branżowym w południowej Polsce. 

Targi-Twój-Dom.jpg

Targi ?Twój Dom? to największe targi budowlane w Polsce południowej. Odbywają się one pod honorowym patronatem Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Wydarzenie gromadzi przedstawicieli branży budowlanej, w tym inwestorów, architektów, wykonawców i dystrybutorów. Daje możliwość nawiązania cennych kontaktów handlowych, wypromowania swojej oferty oraz zdobycia informacji na temat najnowszych trendów w sektorze budowlanym.

Na tegorocznej edycji targów zaprezentuje się około 250 wystawców z sektora budownictwa, instalacji grzewczych, wyposażenia i aranżacji wnętrz. Osoby odwiedzające wydarzenie będą miały więc niepowtarzalną okazję, aby w jednym miejscu zapoznać się z nowościami produktowi, zasięgnąć fachowej porady przedstawicieli firm oraz porównać ceny.

Targi-Twój-dom-2.jpg

Jedną z atrakcji targów będzie Strefa Dobrych Wnętrz poświęcona aranżacji, wyposażeniu i wykończeniu wnętrz. Zaprezentują się na niej m.in. firmy oferujące armaturę kuchenną i łazienkową, artykuły dekoracyjne, blaty, bramy, meble pokojowe na zamówienie, farby, płytki ceramiczne, parkiety, wykładziny, kominki oraz produkty ogrodowe. Na targach odbędą się również prelekcje, na których wybrani wystawcy będą mogli szerzej omówić swoje produkty i usługi. Warto również odwiedzić  Wyspę Nowości, gdzie będą prezentowane innowacyjne, energooszczędne produkty i technologie.

Godziny otwarcia targów:

  • 24 kwietnia – 10:00 – 18:00
  • 25 kwietnia – 10:00 – 18:00
  • 26 kwietnia – 10:00 – 16:00

Patronem medialnym targów jest serwis kuchnieportal.pl Więcej informacji na ich temat znajduje na stronie organizatora: www.targibielskie.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95