kuchnieportal

Kuchnie Classen w marketach Leroy Merlin

Classen to wiodąca marka wyrobów drewnianych i drewnopodobnych w Europie. Sprawdziła się również na rynku polskim oferując panele podłogowe, drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe. Teraz marka proponuje nową gamę kuchni, które można samodzielnie skompletować.

Fot. Kuchnia ROSA.

Kuchnie Classen dostępne są w sześciu zestawach podzielonych na dwie grupy. Emma, Lotta i Rosa wykończone są połyskliwym laminatem, który sprawdzi się w nowoczesnych, dynamicznych stylizacjach.  Natomiast Gaja, Kora i Rea to kuchnie zdecydowanie bardziej  klasyczne. Spokojne, naturalne tonacje i klasyczna forma mebli spodoba się miłośnikom tradycyjnych aranżacji wnętrz.

Sama kompozycja zestawów, na które składają się szafki stojące i wiszące, również zależy od indywidualnych upodobań nabywcy.

Kuchnia GAJA
Fot. Kuchnia GAJA.

Szafki Classen łatwo jest dopasować do każdej niemal kuchni, ponieważ dostępne są w różnych szerokościach ? 40, 50, 60 i 80 cm; z czego głębokość szafek wiszących wynosi 32 cm, a stojących 48 cm. Zaletą jest również szeroki wybór dekorów wykończeń z połyskiem od stonowanych i jasnych po odważne kolory, takie jak czerwień i turkus, w sumie jest ich 10. Drewniane modele zakupicie w bieli, szarości i naturalnej sosnowej barwie.

Kuchnia EMMA
Fot. Kuchnia EMMA.

?Nasze kuchnie można z powodzeniem montować samodzielnie, dlatego polecamy je zarówno do nowoczesnych wnętrz, w których dominuje prostota, minimalizm i odważne barwy, ale też do tych klasycznych, gdzie tradycja zasiadania przy stole w gronie rodzinnym jest szczególnie kultywowana. Ponadto wysoka jakość wykonania mebli idzie tu w parze z atrakcyjną ceną, dlatego już dziś zapraszamy na zakupy mówi Anna Lipus, kierownik marketingu i reklamy Classen.

Kuchnia LOTTA
Fot. Kuchnia LOTTA.

Kolekcje mebli Classen dostępne są w Polsce w marketach Leroy Merlin.
Sugerowane ceny detaliczne brutto to:

– cena całego modułu od 780 zł, z możliwością dokupienia bocznych modułów zaślepiających
– szafka 40×60 od 180 zł.

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95