kuchnieportal

Marka BAUFORMAT zwycięzcą konkursu BMK Innovation Award!

Marka BAUFORMAT zwycięzcą konkursu BMK Innovation Award!

Podczas tegorocznych tragów LivingKitchen w Kolonii rozdane zostały nagrody dla szczególnie innowacyjnych produktów w kategoriach mebli, urządzeń i akcesoriów kuchennych. Pierwsze miejsce w tym konkursie zajął niemiecki producent mebli – firma BAUFORMAT nagrodzona za swój nowy system uchwytów „BAUFORMAT CP 35”.

To nie pierwsze wyróżnienie na koncie niemieckiej marki. BAUFORMAT w 2017 otrzymał już nagrodę za innowacyjność w konkursie BMK Innovation Award dzięki programowi Industry Style. Jury konkursu doceniło wtedy pionierski program kuchni w stylu industrialnym bazujący na kombinacji surowych materiałów: metalu i naturalnego drewna.

W tym roku marka obroniła pierwsze miejsce dzięki nowemu systemowi bezuchwytowego otwierania frontów „BAUFORMAT CP 35″. System  wyróżnia umiejscowiona z przodu, ścięta ukośnie pod kątem 35 ° listwa uchwytowa. Innowacyjność tego produktu polega na tym, że uchwyt idealnie licuje z powierzchnią frontu sam pozostając niemal całkowicie ukryty – widoczny jest jedynie cienki brzeg stali poprowadzony wzdłuż całej szerokości frontu.

meble Bauformat

Producent oferuje system „BAUFORMAT CP 35” w 30 wersjach kolorystycznych idealnie dopasowanych do koloru frontów ze swojej oferty. Tym samym uchwyt idealnie wtapia się w powierzchnię, w której jest montowany pozwalając uzyskać efekt gładkiego, bezuchwytowego frontu. Rozwiązanie to wpisuje się w modny trend nowoczesnych, minimalistycznych kuchni o symetrycznych, uporządkowanych podziałach stanowiąc alternatywę dla dotychczas dostępnych w tym temacie rozwiązań.

2 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Admin
24 kwietnia 2019, 11:11
1/0

W Częstochowie, Aleja Najświętszej Maryi Panny 31. Tam można obejrzeć próbki materiałów Bauformat i projektanci wykonają na tych rozwiązaniach kuchnię. Nie ma tam jednak ekspozycji Bauformatu. Najbliższy salon Bauformatu z ekspozycjami tej marki znajduje się w Łodzi (Glaz-Bud, Ul. Przybyszewskiego 99) oraz Opolu (Mix Bocian, Ul. Budowlanych 6).

Nanga
23 kwietnia 2019, 09:30
2/0

Czy ktoś wie czy jest salon sprzedaży z ekspozycją w Częstochowie?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95