kuchnieportal

Lounge TISH – świetlne stoliki

Firma Soled, zajmująca się produkcją, sprzedażą oraz montażem oświetlenia LED i światłowodowego prezentuje w swojej ofercie estetyczne stoliki podświetlane Lounge TISH.

Lounge Tish Soled
Fot. Stoliki podświetlane Lounge TISH, Soled. 

Ekskluzywne stoliki można wykorzystać zarówno w domowym wnętrzu, kuchni, jadalnie, jak i w restauracji albo klubie. Nadają się też do ustawienia na zewnątrz na tarasie, albo w ogrodzie. Dzięki temu, że występują w czterech wysokościach: 45 cm, 55 cm, 75 cm oraz 105 cm, można dopasować je do różnego typu siedzisk. Każdy z nich posiada 85 cm średnicę blatu.

Futurystyczny i elegancki wygląd stolików zbudowanych z PMMA (szkło akrylowe) i anodowanego aluminium sprawia, że będą atrakcyjnie prezentowały się w każdej nowoczesnej przestrzeni. Mogą być tradycyjnie białe albo kolorowe dzięki oświetleniu LED RGB z przewodem, lub bezprzewodowe z akumulatorem.

Niższe stoliki pasują do mebli wypoczynkowych, natomiast wyższe przeznaczone są do klubów. Zapewniają wygodę podczas spożywania posiłków i napojów oraz stanowią dobrą podstawę dla czytania gazet i czasopism.
Stoliki Lounge TISH odznaczają się nowoczesnym designem, prostotą i funkcjonalnością.

Więcej informacji dostępne na: www.soled.pl

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95