kuchnieportal

Kuchnia firmy Meble Janas najlepszą realizacją listopada!

Kuchnia firmy Meble Janas najlepszą realizacją listopada!

Listopadową realizacją miesiąca została kuchnia zaprojektowana i wykonana przez firmę Meble Janas (woj. dolnośląskie i wielkopolskie). Łączy ona w sobie najmodniejsze trendy aranżacyjne z wysoką funkcjonalnością, której oczekujemy od tego rodzaju wnętrz. O zwycięstwie jak zawsze decydowały głosy Czytelników oddane na naszej stronie oraz na fanpage’u Kuchnieportal.pl.

Realizacja firmy Meble Janas jest utrzymana w modnej, jasnej kolorystyce ocieplonej elementami z litego dębu. Drewno dodaje wnętrzu ponadczasowej elegancji, klasy oraz naturalnego uroku. Jednocześnie jego zestawianie z bielą to jedno z najbardziej modnych i cieszących się uznaniem rozwiązań aranżacyjnych.

Oryginalne detale, które tworzą styl wnętrza

Projekty firmy Meble Janas bardzo często wyróżniają się oryginalnymi detalami, które stanowią o ich niepowtarzalnym charakterze. Nie inaczej jest w przypadku najlepszej kuchni listopada. Jej wyróżnikiem jest designerski półwysep z drewnianymi elementami: stołem i półką. Tym samym półwyspem staje się prawdziwym centrum kuchennego życia, a zarazem efektowną ozdobą kuchni. Stół zapewnia bowiem wygodne miejsce do spożywania posiłków oraz przesiadywania z bliskimi. Natomiast podwieszana, drewniana obudowa z trójkątnymi półeczkami pozwala wyeksponować np. ulubione książki czy przechowywać butelki z winem. Taki element nie tylko wyróżnia kuchnię i dodaje jej modnego wyrazu, ale również harmonijnie spaja strefę kuchenną i dzienną.

Ekskluzywne i trwałe materiały

Wykonawcy najlepszej realizacji miesiąca postawili na trwałe i cenione materiały. Poza wspomnianym drewnem dębowym, w kuchni zastosowano fronty lakierowane na wysoki połysk oraz blat z konglomeratu kwarcowego. Biały lakier o lustrzanym wykończeniu dodaje kuchni elegancji oraz efektownie odbija światło. Dzięki rezygnacji z tradycyjnych, wystających uchwytów podkreślono nowoczesny styl mebli. Wygodne otwieranie i zamykanie frontów zapewniają systemy mechanicznego i elektrycznego wspomagania otwierania. O funkcjonalności kuchni stanowi również blat z konglomeratu. Ten materiał to trwałość i luksus kamienia, udoskonalony nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w jego produkcji. Tym samym powierzchnie robocze wykonane z konglomeratu są bardzo wytrzymałe (co jest niezbędne w przypadku blatu kuchennego), łatwe w pielęgnacji oraz estetyczne. Eleganckim tłem dla mebli jest ściana wykończona dębowym fornirem z kontynuacją usłojenia.

Nowoczesne AGD dla nowoczesnej kuchni

Kuchnia wyposażono w AGD do zabudowy z najnowszej linii marki Siemens, które współgra wizualnie z meblami. Tym samym udało się połączyć walory użytkowe sprzętów, które w przypadku AGD są kluczowe, z dopracowanym wyglądem całej realizacji. Również biały okap wyspowy harmonijnie wpisuje się w styl wnętrza. Więcej realizacji firmy Meble Janas zobaczcie na stronie www.meblejanas.eu.

15.12.2017

2 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Radka
6 listopada 2018, 19:59
0/0

Cudna ta kuchnia! Bardzo podoba mi się połączenie eleganckiej klasycznej bieli i czerni z naturalnym kolorem drewna. Projektanci z tej firmy Meble Janas mają fantastyczne pomysły, nie dziwne że najlepsza realizacja miesiąca!

Anonim
4 stycznia 2018, 15:35
1/0

u mnie też jest połączenie bieli i drewna, bardzo mi się to podoba

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95