kuchnieportal

Kuchnia firmy Meble Gal najlepszą realizacją miesiąca!

Kuchnia firmy Meble Gal najlepszą realizacją miesiąca!

Przestronna i nowoczesna kuchnia black&white firmy Meble Gal (woj. łódzkie) została wybrana Waszymi głosami najlepszą realizacją października. To odważny, a zarazem funkcjonalny projekt, który harmonizuje z estetyką całego wnętrza.

Ponadczasowe biel i czerń w nowoczesnej kuchni

Nowoczesny styl kuchni Meble Gal podkreślono zarówno formą mebli, jak i materiałami wykorzystanymi do ich wykonania. Fronty wykończono białym lakierem w połysku, wzbogaconym drobinkami brokatu. Wykonawcy zrezygnowali z tradycyjnych, wystających uchwytów na rzecz dyskretnych, frezowanych modeli, które również pokryto lakierem. W ten sposób uzyskano gładką i jednolitą powierzchnię mebli.

Najlepsza kuchnia października udowadnia, że biel i czerń to elegancki oraz uniwersalny duet, który sprawdza się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Nigdy nie wychodzi z mody, a tym samym nadaje meblom ponadczasowy charakter. Na tle białych frontów zaznaczają się ciemne, dekoracyjne wstawki z czarnego szkła Lacobel z dodatkiem brokatu. Innym wyróżnikiem realizacji jest podświetlona witryna, która dodaje meblom lekkości oraz pozwala wyeksponować wybrane przedmioty, np. ulubioną zastawę domowników. Zabudowę zwieńcza blat firmy Kronopol (U190) o kamiennej strukturze i niejednolitej, ciemnej kolorystyce.

Wnętrze jest spójne i w pełni dopracowane. Meble współgrają z wyglądem całego pomieszczenia, w którym również dominuje biel. Uwagę przykuwa podwieszany sufit – jego nowoczesne wzornictwo koresponduje z zabudową kuchenną.

Kuchnia na miarę oczekiwań

Projekt zwycięskiej kuchni był tworzony w oparciu o wskazania inwestora, konsultowany z nim i modyfikowany zgodnie z jego życzeniem. Podczas realizacji naszych mebli zawsze jesteśmy otwarci na życzenia klientów, aby końcowy rezultat odpowiadał ich wymaganiom i w pełni ich zadowalał –  mówi Tadeusz Gal, właściciel firmy Meble Gal. – W omawianej realizacji przykładem dostosowania kuchni do oczekiwań inwestora oraz wymagań wnętrza jest przejście do spiżarki ujednolicone z resztą mebli: jedne z frontów służy jako drzwi do niej.

Kuchnia w dobrym świetle

Ważna rolę w prezentowanej aranżacji odgrywa światło. Oprócz głównego oświetlenia sufitowego, kuchnię wyposażono w strefowe oświetlenie w formie pasków LED. Znajduje się ono m.in. w korpusie szafek wiszących  – dzięki niemu blat roboczy jest dobrze widoczny, co ułatwia pracę oraz wpływa na bezpieczeństwo użytkowania kuchni. Ponadto dodatkowe punkty świetlne – oprócz swojej praktycznej roli – zdobią wnętrze. Dotyczy to zarówno oświetlenia zamontowanego nad blatem kuchennym, przy cokole mebli oraz przy ich górnej krawędzi (strefowe oświetlenie LED umieszczono w listwie aluminiowej marki Zobal).

Nowoczesne i funkcjonalne wyposażenie mebli

Sprzęty AGD wykorzystany w tej realizacji inwestor kupił we własnym zakresie. Jednak na życzenie klienta nasza firma dostarcza również AGD do wykonywanej przez nas kuchni – wyjaśnia Tadeusz Gal.

Meble wyposażono w wysokiej jakości produkty marki Blum: szuflady, które charakteryzują się trwałą i stabilną pracą nawet przy pełnym obciążeniu, podnośniki AVENTOS HK do frontów uchylnych oraz zawiasy. Znajdziemy w nich również organizery marki PEKA, które ułatwiają utrzymanie porządku wewnątrz zabudowy i przejrzyste rozmieszczenie kuchennych akcesoriów.


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Sylwia
7 grudnia 2017, 22:58
2/0

Kuchnia wygląda super

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95