kuchnieportal

Konkurs „Odśwież kuchnię z Niemann Polska” trwa!

Konkurs „Odśwież kuchnię z Niemann Polska” trwa!

Metamorfoza Twoje kuchni za… darmo! Brzmi kusząco, prawda? Dzięki firmie Niemann Polska już niebawem jedna osoba będzie mogła zrealizować to marzenie. Wystarczy wziąć udział w konkursie „Odśwież kuchnię z Niemann Polska”, aby mieć szansę cieszyć się swoją kuchnią w nowej, piękniejszej odsłonie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez Niemann Polska należy do 30 listopada przesłać na adres konkurs@niemannpolska.pl zdjęcie swoich mebli kuchennych, w tytule wpisując Odśwież kuchnię z Niemann Polska. W treści wiadomości podajemy swoje imię i nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy. Warunki uczestnictwa są więc bardzo proste, a pełny regulamin konkursu znajdziecie na stronie: http://www.niemannpolska.pl/konkurs-odswiez-kuchnie-z-niemann-polska-4/. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 grudnia 2017.

Nagroda!

Nagroda w konkursie Odśwież kuchnię… spodoba się szczególnie osobom, które chciałby łatwo i bez czasochłonnych remontów odmienić wygląd wnętrza. Jury wybierze  kuchnię, w której Organizator dokona wymiany frontów o wartości do 10 000 zł netto! Ponadto nagroda obejmuje również bezpłatny pomiar, nawiercanie oraz montaż nowych frontów. Zwycięzcy pozostanie jedynie cieszyć się swoją odświeżoną kuchnią, a wcześniej: wybrać fronty do niej z oferty Niemann Polska.

Konkurs Niemann Polska

Jakie fronty od Niemann Polska mamy do wyboru?

Niemann Polska jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości płyt meblowych. Na ich bazie powstaną fronty będące nagrodą w konkursie. Zwycięzca może wybierać spośród nowatorskich produktów, które swoim wyglądem i właściwościami wyróżniają się na rynku. W kolekcji Prestige Line od Niemenna Polska znajdziemy m.in. fronty wykończone rekonstruowaną skórą, fronty o wyglądzie szkła czy fronty pokryte połyskującym laminatem (zobacz: www.kuchnieportal.pl/artykul/polygloss-i-acrylux-ulepszona-alternatywa-dla-frontow-lakierowanych).

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95