kuchnieportal

Konkurs Metamorfozy Dekoral Fashion

Jeszcze do 8 sierpnia br. można nadsyłać zgłoszenia do konkursu Metamorfozy organizowanego przez markę Dekoral Fashion. Wystarczy sfotografować się w ciekawej stylizacji i za pomocą aplikacji udostępnionej przez organizatorów wybrać odpowiednie tło do swojego zdjęcia. Nagrodą główną jest profesjonalna metamorfoza: uczestnika konkursu i jego lokalu. 

Konkurs Metamorfozy

Aplikacja konkursu Metamorfozy dostępna jest na stronie http://www.kolorowapolska.pl/metamorfozy. Internauci znajdą tam bogaty wybór różnych ciekawych aranżacji wnętrz, które mogą dopasować do swojej stylizacji. Zdjęcie własnej sylwetki należy wykonać na jednolitym tle dzięki temu łatwiej będzie można je wyciąć i dopasować do wybranej aranżacji. Liczy się pomysłowość oraz wyczucie smaku w doborze barw i faktur. Im ciekawsze zestawienie fotografii i tła ? tym większa szansa na zwycięstwo w konkursie i odbiór nagrody głównej!

W pierwszym etapie, stylizacje wykonane przez uczestników konkursu będą oceniane przez Internautów. Spośród wszystkich nadesłanych kompozycji, wybranych zostanie trzydzieści, które trafi pod ocenę jury. Autor najciekawszej stylizacji, według Internautów i jurorów, odbierze nagrodę główną: jest nią profesjonalna metamorfoza pod okiem stylistki Joli Stefańskiej i architekt Kamdi Sosnowskiej. Zwycięzca w ramach własnej metamorfozy zostanie zabrany na zakupy i profesjonalne konsultacje w zakresie makijażu i stylizacji. Zaś metamorfoza jego lokalu obejmie konsultacje i opiekę przy tworzonym projekcie przez architekta, oraz malowanie i wyposażenie w oparciu o kolorystyczne preferencje zwycięzcy.
Nadesłane prze Internautów stylizacje oceniać będą min. Karolina  Malinowska oraz Olivier Janiak.

Konkurs Metamorfozy jest częścią ogólnopolskiej kampanii Kolorowa Polska Dekoral Fashion., która szczegółowo bada preferencje kolorystyczne Polaków. Kampania rozpoczęła się w drugiej połowie kwietnia i potrwa do końca 2014 roku. Więcej informacji na temat kampani można znaleźć na:  www.kolorowapolska.pl

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95