kuchnieportal

Konkurs dla projektantów kuchni – zaprojektuj kuchnie przyszłości!

Jak będzie wyglądać kuchnie XXI wieku? Czy przestrzeń mieszkalna i sprzęt AGD zmieni swój wygląd? Marka Siemens wraz z Design Alive i Elle Decoration organizują Future Living Award 2013, którego celem jest znalezienie prekursorów innowacyjnych rozwiązań w aranżacjach wnętrz kuchennych. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć projekt kuchni przyszłości.

Future Living Award 2013 skierowane jest do biur projektowych, studiów kuchennych, niezależnych architektów oraz projektantów. Konkurs jest kilkuetapowy a jego pierwszym krokiem jest rejestracja on-line w terminie do 31 sierpnia 2013. Uczestnicy mają następnie dwa miesiące na przesłanie kompletnych projektów.Wybór laureatów konkursu nastąpi w grudniu. Prace konkursowe będzie oceniać niezależne jury składające się z 7 ekspertów aktywnie działających w obszarze architektury, wzornictwa, projektowania kuchni, designu, prasy fachowej oraz kulinariów.

  1. dr Krystyna Łuczak ? Surówka (krytyk wzornictwa),
  2. Mirosław Nizio (architekt),
  3. Eliza Mórawska (autorka kulinarnego bloga WhitePlate),
  4. Adam Pulwicki (architekt i projektant),
  5. Małgorzata Rygalik (projektantka),
  6. Małgorzata Szczepańska (redaktor naczelna magazynu Elle Decoration),
  7. Maciej Zień (designer i projektant wnętrz).
Jury konkursu będzie oceniać.
Przy ocenie projektu brana będzie pod uwagę min. innowacyjność pomysłu, jego wartość użytkowa
i estetyczna oraz aspekty ekologiczne.Autor najlepszego projektu otrzyma 15 tyś zł. Laureat drugiego miejsca zostanie nagrodzony premią
w wysokości 7.000 PLN oraz weekendowym pobytem w luksusowym hotelu w Polsce. Uczestnik, który zajmie trzecie miejsce otrzyma 3 tyś zł. Jury przyzna również 3 wyróżnienia, które nagrodzi kompletem śniadaniowym marki Siemens z linii Sensor for Senses. Organizatorzy dodatkowo przewidzieli nagrodę w postaci rocznej prenumeraty miesięcznika „Design Alive? dla pierwszych 25 uczestników, którzy zarejestrują się w systemie.

W styczniu 2014 nastąpi uroczyste wręczenie nagród w trakcie gali finałowej
na ul. Mysiej 3 w Warszawie.

Więcej informacji na stronie:
www.future-living-award.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95