kuchnieportal

Kolorowe, estetyczne i eleganckie wieszaki firmy GTV

Firma GTV proponuje nowoczesną, kolorowa kolekcję wieszaków ubraniowych. Propozycja obejmuje osiem różnych kolorów, od inox, chrom, biały, zielony, niebieski, pomarańczowy, czarny, aż po różowy. Możemy więc dobrać je do dowolnej barwy mebla lub ściany, albo też stworzyć z nich kolorową kompozycję, ożywiając wystrój wnętrza.

Wieszaki GTV

                                                               GTV

Wieszaki zaprojektowano jako pojedyncze oraz podwójne, co pozwoli każdemu dobrać przedmiot do swoich indywidualnych potrzeb, ale także skorzystać z oferty nawet przy ograniczonej powierzchni montażowej. Jednocześnie cechują się wysoką wytrzymałością tak materiału ze stopu ZnAl, jak i lakieru pokrywającego, co umożliwia ich wykorzystanie do najprzeróżniejszych zadań, od czysto dekoracyjnych po stricte użytkowe.

Ten, wydawałoby się prosty, element przy swojej wysokiej jakości może zostać użyty jako wyposażenie dowolnego mebla, ale również samodzielnie. Jego nowoczesny i oryginalny design może stać się ozdobą pomieszczenia zamontowany na ścianie w kuchni, w łazience i w przedpokoju. Na pewno nie bez znaczenia jest jego przystępna cena dostosowana do możliwości naszych domowych budżetów, w zamian otrzymujemy nowoczesne rozwiązanie o wysokich parametrach jakościowych i atrakcyjnej formie.  

Firma GTV to jedna z najdynamiczniej działających firm krajowych w zakresie akcesoriów meblowych i oświetlenia. Jako międzynarodowy dystrybutor działa na kilkudziesięciu rynkach światowych. Oferta firmy obejmuje kilka tysięcy produktów w zakresie akcesoriów meblowych i oświetlenia.

Fot. GTV

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95