kuchnieportal

Już jest nowa Baza modeli 3D od CAD Projekt K&A!

Poznańska firma CAD Projekt K&A poszerzyła swoją ofertę o nową „Bazę modeli 3D – wybór projektantów tom 3”. To kolejna odsłona innowacyjnego projektu, w ramach którego firma udostępnia setki modeli 3D wytypowanych przez projektantów i architektów wnętrz. Jakie produkty zdobyły najwięcej głosów i tym samym znalazły się w najnowszej „Bazie modeli 3D…”? 

Nowa_Baza_modeli_3D_już_dostępna.jpg

„Baza modeli 3D – wybór projektantów tom 3" to aż 800 modeli 3D z nadanymi teksturami i materiałami. Są one więc już przygotowane do renderowania w projekcie aranżacji dowolnego wnętrza. Modele podzielono na 16 kategorii wyposażenia wnętrz, dzięki czemu wyszukanie danego produktu jest szybkie i intuicyjne. Wszystkie elementy, które znajdują się w bazie, zostały zaprojektowane przez profesjonalnych rysowników, którzy wiernie odwzorowali rzeczywisty wygląd produktów.
 
W trzecim tomie „Bazy modeli 3D…” odnajdziemy m.in. drzwi i okna; elektrotechnikę; elementy dekoracyjne; kominki; krzesła i hokery; siedziska; łóżka, oświetlenie; regały i półki; stoły i stoliki; schody; wyposażenie biur i wiele innych. Nowa „Baza modeli 3D…” to zarówno designerskie produkty, takie jak: krzesło Mannequin firmy Iker, lampy marki Vibia (Cosmos, Match, Domo), minimalistyczne konsole YEH duńskiej marki Menu, lampa Etch Shade Cooper Toma Dixona, stolik Handle, stolik Solid, jak i popularne modele z aktualnej oferty sieci sprzedaży IKEA.
 
„Bazę modeli 3D – wybór projektantów tom 3" można znaleźć w nowych programach do projektowania, wyceny i wizualizacji wnętrz: CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie. Jest ona również udostępniona bezpłatnie dla klientów CAD Projekt K&A z aktywnym pakietem serwisowym w aktualizatorze internetowym każdego programu.
 

Jak powstaje „Baza modeli 3D – wybór projektantów”?

Najnowsza „Baza modeli 3D…” to już trzecia odsłona projektu, który jest wspólnym dziełem firmy CAD Projekt K&A oraz architektów i projektantów wnętrz. Przedstawiciele branży wybierają produkty, które umieszczane są w „Bazie modeli 3D…”. W pierwszym etapie tworzenia bazy, projektanci i architekci wnętrz przesyłają zdjęcia lub ilustracje mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz za pomocą strony internetowej: wybierz modele 3D. Zaproponowane produkty (jeżeli nie znalazły się one w poprzednich wersjach „Bazy modeli 3D…”) są udostępniane na tej samej stronie. Od tego momentu można oddawać na nie swoje głosy. Do wyrysowania trafiają te produkty, które uzyskały więcej niż 100 głosów. To właśnie one – w formie modeli 3D – po selekcji administratorów projektu, są umieszczane w kolejnych tomach usystematyzowanych baz danych.
 
Szczegółowe informacje oraz listę modeli 3D w trzecim tomie znajdziesz tutaj: Baza "Wybór proejktantów tom 3"

AO
20.07.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95