kuchnieportal

Interiors & Design Warsaw 2013 – Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz

Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz Interiors & Design, która odbędzie się w Warszawie w dniach 10-12 września 2013, jest ważnym wydarzeniem na mapie imprez targowych z branży dekoratorsko – wnętrzarskiej.  

To przede wszystkim targi B2B, podczas których będzie można zapoznać się z ofertą przedstawicieli firm działających w sektorze wykończeniowo-dekoracyjnym, poznać nowe trendy i technologie oraz podtrzymać i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Na targi organizatorzy zapraszają min. producentów, hurtowników, sprzedawców detalicznych, architektów, projektantów wnętrz oraz inne firmy i profesjonalistów działających w sprzedaży i usługach związanych z branżą.

Targi poświęcone są tematom takim jak: akcesoria do domu, tekstylia, podłogi, schody, farby, wyposażenie i wykończenie domów, inspiracje i nowoczesne rozwiązania wzornictwa przemysłowego.Organizatorem imprezy jest międzynarodowy potentat w organizowaniu targów firma Lentewenc Sp. z o.o., działająca z ramienia międzynarodowej korporacji ITE Group Plc, specjalizująca się w organizacji międzynarodowych targów branżowych B2B i konferencji na terenie wschodniej Europy oraz Azji. Firma posiada przedstawicielstwa w 15 państwach  i zatrudnia i zatrudnia ponad 1000 pracowników, którzy każdego roku przygotowują około 250 imprez targowych.

Swoją obecność na targach potwierdzili już wystawcy z Włoch, Hiszpanii, Turcji, Rosji, Chin i Ukrainy.

Wstęp: bezpłatny.

Kontakt dla zwiedzających:
Lentewenc Sp. z o.o.
Skwer Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 5/37
01-015 Warszawa
Tel.: +48 22 395 66 99
Email: interiors@lentewenc.com

Więcej informacji na stronie producenta:
http://targiwnetrzarskie.pl/home/

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95