kuchnieportal

Inspirujący showroom Russell Hobbs

Inspirujący showroom Russell Hobbs

Marka Russell Hobbs, producent małego sprzętu AGD, zorganizowała spotkanie, podczas którego w stylowo zaaranżowanej przestrzeni zaprezentowała swoje linie produktowe. Organizatorzy spotkania połączyli je w pary z inspiracjami wystroju wnętrz.

 Kompozycje inspiracji i rozwiązań

„Ile inspiracji, tyle rozwiązań dla Twojego domu” – pod takim hasłem odbyło się spotkanie w położonym na warszawskim Starym Mieście studiu 3one33. Firma Russell Hobbs gościom zgromadzonym w showroomie pokazała możliwe połączenia linii produktowych ze stylami aranżacji wnętrz.

W ten sposób można było zobaczyć, jak z wnętrzami industrialnymi komponuje się linia Luna. W showroomie Russell Hobbs goście mogli zobaczyć połączenia sprzętów z linii Inspire do wnętrza w stylu nowoczesnym. Linia Retro wpasowuje się do pomieszczeń urządzonych w duchu lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Kolorowa linia Bubble spodoba się z kolei miłośnikom prowansalskiego stylu urządzania wnętrz.

Funkcjonalne linie sprzętów

Oprócz połączeń inspiracji z konkretnymi rozwiązaniami oferowanymi przez brytyjskiego producenta małego AGD marka zaprezentowała sprzęty, których cechą wyróżniającą jest funkcjonalność. – Miksery Explore Mix&Go Cool i Horizon dedykowane są osobom stawiającym na zdrowe odżywianie i jednocześnie są w ciągłym biegu – przedstawił jedną z zaprezentowanych linii sprzętów brand manager Russell Hobbs Tomasz Kowcun.

 

W showroomie można było nie tylko zobaczyć, ale i przekonać się własnoręcznie o bezpieczeństwie, jakie zapewnia dla wszystkich tkanin, w tym jedwabiu żelazko z linii One Temperature. Podczas spotkania można było bowiem spróbować swoich sił w prasowaniu, które z najnowszym żelazkiem marki może stać się prawdziwą przyjemnością do pracy w domu. Smacznym dopełnieniem wydarzenia była możliwość uraczenia się tostami na słodko i słono, a przy tym wypróbowania tostera produkowanego przez firmę Russell Hobbs.

 

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95