kuchnieportal

Gdzie jest okap? Nowy model blatowy od Falmec

Firma Falmec wprowadziła na rynek nowy okap blatowy, który jest dyskretnym uzupełnieniem nowoczesnej kuchni. Okap Piano, dzięki sposobowi swojego montażu, pozostaje niemal niewidoczny na tle zabudowy kuchennej. Po raz pierwszy został on zaprezentowany w 2014 roku na mediolańskich targach Euro Cucina, a od września tego roku dostępny jest w regularnej sprzedaży. 

Nowy-okap-blatowy-od-Falmec.jpg

Okap Piano wyróżnia się niestandardowym sposobem montażu. W odróżnieniu od dominujących na rynku modeli sufitowych, Piano instalowany jest w blacie obok płyty kuchennej. Może być on montowany na dwa sposoby: z jedną sekcją ssącą, która znajduje się pomiędzy dwiema płytami indukcyjnymi lub z dwiema sekcjami ssącymi zamontowanymi po bokach płyty. W pierwszej wersji wydajność okapu wynosi 1000m3/h, w drugiej ? 1200m3/h.

Piano wyposażony jest w obrotowe klapy wlotowe oraz korektor, który pełni rolę zbiornika na pochłonięte tłuszcze i płyny.  Urządzenie może być instalowane na dwa sposoby: w wersji wyciągowej lub filtrującej. W zależności od tego, pracuje ono jako wyciąg lub jako pochłaniacz.

Nowy-okap-blatowy-od-Falmec-2.jpg

Okap Piano  wykonany jest z wysokiej jakości stali INOX Aisi 304, która zapewnia mu nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Jego uzupełnieniem jest płyta kuchenna zaprojektowana specjalnie dla tego projektu
Koszt okapu to około 8 099 zł.

Nowy-okap-blatowy-od-Falmec-3.jpg  Nowy-okap-blatowy-od-Falmec-4.jpg

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95