kuchnieportal

Emocjonująca zastawa Bonami.pl

Niemiecka grupa projektowa 58products stworzyła serię zastawy śniadaniowej dla sklepu Bonami.pl. Niezwykłość tych naczyń polega na tym, że przekazują one … emocje.

          bonami zastawa

Czasem, aby wyrazić nastrój nie potrzebujemy słów, czasem tak jest nawet lepiej. Ludzie, zwłaszcza dziś w szeroko rozpowszechnionej kulturze obrazkowej szybo identyfikują przekazy pozasłowne. Tak jest choćby z emotikonami, które weszły do codziennego języka.

Bonami.pl przedstawia nietuzinkową zastawę stołową, dzięki której przy śniadaniu wyrazimy to, czego nie chcemy wypowiedzieć na głos. Bywa tak, że już od rana jesteśmy nadąsani, że wstaliśmy lewą nogą, jasny komunikat naszego nastroju damy pijąc kawę z kubka ?nadąsana minka? albo ?oh, please?. Z pewnością jednak długo chandra nas wtedy nie będzie trzymać, bo już na sam widok takiego narzędzia w naszym reku uśmiechniemy się pogodnie.

bonami zastawa

Zawsze lepiej wyrażać pozytywne emocje, dzięki temu wszystko zwraca się ku dobremu. Wyznanie miłosne spotęgujemy, podając ukochanej osobie ?całuśny kubek?, albo jedząc wspólnie z ?zakochanej miski?, bądź kompletu miseczek i kieliszków do jajek ?szczęśliwa para?.
Wspólne posiłki z przyjaciółmi uświetni ?roześmiany imbryk? w towarzystwie ?szczęśliwych filiżanek?, dzięki którym niczym Alicja przeniesiemy się w Krainę Czarów.

bonami zastawa

Elementy zastawy Bonami.pl nie są drogie, ceny filiżanek to 45 zł, natomiast najdroższy imbryk o pojemności 1,2 l kosztuje 182 zł. Wszystkie produkty dostępne są na stronie internetowej sklepu.

Czytaj więcej:

Kuchnia skandynawska

Program do projektowania kuchni

Mała kuchnia

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95