kuchnieportal

Electrolux partnerem Villi Intrata

Electrolux – wiodący producent urządzeń gospodarstwa domowego – oraz Villa Intrata – centrum kuchni dawnej – zostali partnerami. 

\"electrolux_partnerem_villi_intrata.jpg\"

Villa Intrata mieszcząca się w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie jest organizatorem nietypowych kulinarnych warsztatów oscylujących wokół historycznej rekonstrukcji kulinarnej. Mają one na celu odtworzenie, a także zaprezentowanie smaków kuchni staropolskiej ? dziś już nieco zapomnianych, a przecież tak szlachetnych i ważnych. Osią warsztatów jest specjalne menu stworzone przez prowadzącego je szefa kuchni Macieja Nowickiego, bazujące na recepturach zaczerpniętych wprost z najstarszych polskich książek kulinarnych.

electrolux_partnerem_villi_intrata_2.jpg

Warto jednak podkreślić, że to nie tylko wierna rekonstrukcja dawnych smaków czy przypominanie sobie niegdyś popularnych składników, ale również korzystanie z innowacyjnych technik kulinarnych. Z tego właśnie powodu trudno wyobrazić sobie lepszego partnera niż Electrolux.

electrolux_partnerem_villi_intrata_3.jpg

Electrolux z profesjonalistami współpracuje już od ponad 90 lat. Pozwoliło to na wykształcenie rozwiązań i technologii, które potrafią sprostać oczekiwaniom szefów kuchni najlepszych światowych restauracji. Urządzenia Electrolux sprawiają tym samym, że najwyższym, profesjonalnym poziomem mogą cieszyć się nie tylko specjaliści, ale także każdy użytkownik w zaciszu swego domu.

electrolux_partnerem_villi_intrata_4.jpg

Electrolux jako partner wyposażył kuchnię Villi Intrata w najwyżej jakości urządzenia takie jak piekarniki, szuflady do próżniowego pakowania, zmywarki, chłodziarki do wina, czy też innego rodzaju drobne urządzenia AGD oraz dbające o jakość powietrza.

electrolux_partnerem_villi_intrata_5.jpg

W wytwornych wnętrzach Villi Intrata poza warsztatami (których forma, aby sprzyjać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom ustalana jest indywidualnie) będą miały miejsce również pokazy live cooking.

Źródło: materiały prasowe

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95