kuchnieportal

Druga edycja targów wnętrzarskich Warsaw Home

Druga edycja targów wnętrzarskich Warsaw Home

6 października na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie rozpocznie się kolejna edycja targów Warsaw Home. Wydarzenie jest skierowane do przedstawicieli branży meblowo-dekoracyjnej: producentów i importerów, a także architektów, projektantów wnętrz i klientów indywidualnych. Jakie atrakcje czekają nas w tym roku?

Najważniejszym elementem targów Warsaw Home jest prezentacja ofert producentów i importerów wyposażenia do domów, m.in. mebli, dekoracji i sprzętu AGD. W gronie wystawców znalazły się wiodące marki, takie jak TEKA, PEKA, Halupczok, Meble Rust, WFM Kuchnie, Atlas Kuchnie,  KAM, Gaggenau,, Franke Miele, Blanco, Faber, Bora, Falcon, Klose, Forte czy Black Red White.

Ekspozycje zostały podzielone na 4 bloki tematyczne:

  • FURNITURE: meble i ich renowacja;
  • DECO: tekstylia, dekoracje, oświetlenie;
  • KITCHEN&DINING: meble i akcesoria kuchenne;
  • INTERIOR FINISH: podłogi, ściany, drzwi, schody, materiały wykończeniowe.

Targi Warsaw Home

Wydarzenia towarzyszące targom Warsaw Home

Uczestnicy Warsaw Home będą mogli również wziąć udział w prelekcjach i wykładach. Na scenie wystąpią czołowe postaci światowego i polskiego designu. Ponadto w ramach targów odbędą się archiDAY Jesień 2017 (gdzie czekają na nas warsztaty, szkolenia, pokazy, wykłady i prelekcje) oraz Poland Design Festival (tutaj polscy designerzy, projektanci wnętrz i biura projektowe przedstawią swoje usługi oraz produkty).

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95