kuchnieportal

Domowa spiżarnia doskonale zorganizowana!

Domowa spiżarnia doskonale zorganizowana!

Wysokie cargo TANDEM marki Peka do organizacji strefy przechowywania.

Jeśli kuchnia jest projektowana z myślą o licznej rodzinie w której często i dużo się gotuje, niezbędne będzie uwzględnienie w projekcie mebli przestronnej i dobrze zorganizowanej strefy zapasów. W tym temacie doskonale sprawdza się system TANDEM marki Peka, który ułatwia przechowywanie produktów i zapewnia do nich wygodny dostęp podczas przygotowywania posiłków. Organizacja domowej spiżarni dzięki temu staje się jeszcze łatwiejsza.

Miłośnikom porządku i fanom nowoczesnych rozwiązań ułatwiających życie – w każdej dziedzinie, w tym również tej dotyczącej organizacji domowej przestrzeni, z pewnością spodoba się system TANDEM marki Peka ułatwiający przechowywanie produktów spożywczych w kuchni.  Wysokie, pakowne cargo, otwiera się jak lodówka dając wygodny akces do przechowywanych w jego wnętrzu produktów. Wystarczy jeden lekki ruch reki, aby mieć dostęp do domowych zapasów.

Domowa spiżarnia – komfortowe rozwiązanie dla domu

Producent zaplanował system w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń wewnątrz mebli – produkty w tym cargo można zatem umieszczać zarówno na drzwiach, jak i półkach wewnętrznych. Po otwarciu zyskujemy szybki wgląd w całą zawartość domowej spiżarni. Tym samym nie trzeba przekładać produktów, by znaleźć te umieszczone na półkach w głębi szafki. Sprawdzi się dobrze w małym domu.

Cargo Tandem wyposażone w system półek i koszyków, umożliwia zaplanowanie spiżarni w taki sposób, by każdy produkt był widoczny i łatwo dostępny. Co oznacza to w praktyce? Kuchenna przestrzeń staje się dzięki temu, jeszcze bardziej komfortowa w codziennym użytkowaniu. Wystarczy szybki rzut oka na zawartość cargo, by znaleźć produkt, którego szukamy. Mając wszystkie produkty uporządkowane, podzielone na kategorie (poszczególne kosze i półki mogą każda z nich stanowić osobne miejsce na przechowywanie wybranych kategorii produktów) i dobrze widoczne, jesteśmy w stanie także łatwo ocenić, jakie mamy braki w zapasach podczas przygotowywania listy zakupów.

 domowa spiżarnia

System można adaptować do naszych własnych potrzeb dopasowując wysokość poszczególnych półek do wybranych grup produktów.  Dużym udogodnieniem jest również to, że podczas otwierania  tylne półki przybliżają się do nas, dzięki czemu w łatwy sposób sięgniemy po nawet te bardziej oddalone produkty. Imponujący jest również udźwig całej konstrukcji – w cargo TANDEM możemy przechowywać produkty o łącznej wadze aż do 85 kg!

Ciekawym rozwiązaniem  w przypadku dużych kuchni będzie montaż dwóch systemów TANDEM obok siebie, tak, by cieszyć się podwójnie z jeszcze większej przestrzeni przechowywania

 

strefa przechowywania kuchnia

Estetycznie zaplanowana strefa zapasów

Produkt zwraca uwagę również przemyślanymi detalami. Zaokrąglone narożniki koszy podnoszą bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Całość wykonana została z wysokiej jakości stali chromowanej. Tym samym system doskonale będzie prezentować się po otwarciu szafki dopełniając wygląd każdej eleganckiej kuchni niezależnie od stylu jaki ona reprezentuje.

Zobacz, jak działa TANDEM https://youtu.be/Tbcp6cwfL-I

Więcej informacji na stronie: www.peka.pl

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95