kuchnieportal

Dobierz uchwyty do mebli na ekranie telefonu z nową aplikacją INTIARO

Nowoczesne technologie są wykorzystywane w wielu dziedzinach życia. Z powodzeniem wkraczają również do aranżacji wnętrz, stając się sprzymierzeńcem architektów, projektantów, a także osób, które samodzielnie urządzają swój dom czy mieszkanie. Jednym z przykładów tego jest aplikacja INTIARO, opracowana przez firmę GTV. Umożliwia ona precyzyjny dobór uchwytów do mebli wykorzystując tzw. rzeczywistość rozszerzoną. 

Rzeczywistość rozszerzona polega na łączeniu świata realnego z tym generowanym komputerowo. Taki system wykorzystywany w obszarze projektowania i aranżacji umożliwia wizualizację na ekranie smartfona czy tabletu obrazu prawdziwego pomieszczenia z dodanymi do niego elementami wirtualnymi. W przypadku aplikacji INTIARO elementami wirtualnymi są uchwyty z oferty GTV –  możemy zobaczyć, jak będą wyglądać meble obecne w naszym salonie, sypialni czy kuchni po dodaniu wybranych modeli.

INTIARO posiada funkcjonalny konfigurator, który pozwala na tle prawdziwego otoczenia dopasować uchwyty GTV w konkretnej przestrzeni i na docelowych meblach lub frontach. Możemy użyć jej we własnym domu, kiedy chcemy dobrać nowe uchwyty do już posiadanych mebli, ale także w sklepie podczas wyboru nowych frontów. Dzięki temu zyskujemy pewność, że gotowy zestaw będzie w rzeczywistości prezentował się identycznie, jak na ekranie tabletu lub smartfona.  Wszystko odbywa się w rzeczywistości rozszerzonej, zatem otrzymujemy realistyczny obraz mebli z nowymi uchwytami bez konieczności wcześniejszego ich kupowania. Dzięki temu mamy możliwość perfekcyjnego dostosowania uchwytów do mebli.

Aplikacja INTIARO jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy do tej pory mogli korzystać jedynie z katalogów i na ich podstawie dopasowywać uchwyty do frontów. Rozmawiając z naszymi klientami i wsłuchując się w ich potrzeby, doszliśmy do wniosku, że proces zakupowy uchwytów meblowych można unowocześnić – umożliwić dokładne sprawdzenie, jak dany element będzie współgrał z aranżacją konkretnego pomieszczenia. Tak powstała aplikacja INTIARO, dzięki której, bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu czy tabletu możemy sprawdzić, jak uchwyty GTV prezentują się bezpośrednio na frontach konkretnych mebli ? podkreśla Joanna Repko, ekspert firmy GTV.

Aplikacja_Intario_2.jpg  Aplikacja_Intario_2.jpg

Przydatne narzędzie dla profesjonalistów

Aplikacja INTIARO to również bardzo przydatne narzędzie dla projektantów wnętrz i stolarzy. Dzięki niej klient zostaje czynnie włączony w proces projektowania mebli, a za pomocą bogatej bazy produktów GTV ? samodzielnie wybrać uchwyty oraz zobaczyć gotowy projekt, jeszcze przed jego realizacją. Takie rozwiązanie ułatwia również podjęcie decyzji i usprawnia proces zakupowy. Wykonawca mebli lub projektant zyskuje pewność, że stworzona przez niego realizacja spełni oczekiwania zamawiającego.

Jak to działa?

Aplikacja INTIARO jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Jej działanie sprowadza się do 4 prostych kroków:

  • pobierz aplikację ze strony  www.gtvintiaro.com
  • naklej na froncie mebla, do którego szukasz uchwytu, specjalny marker
  • skieruj na front kamerę smartfona lub tabletu
  • wybierz uchwyty spośród modeli dostępnych w bazie GTV (baza zintegrowana jest z aplikacją).

W bazie znajduje się pełna oferta uchwytów GTV, uszeregowanych wg kategorii i kolekcji. Oprócz możliwości wyboru danego modelu uchwytu, możemy zmieniać jego rozstaw, kolor, położenie, powiększać go oraz porównywać z innymi.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95