kuchnieportal

Blaty z betonu architektonicznego

Do nowoczesnych wnętrz często poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które dodadzą im charakteru, a jednocześnie nie naruszą ich minimalistycznego stylu. Beton architektoniczny jest materiałem, który doskonale odpowiada na te potrzeby. Betonowe blaty przygotowane przez markę Morgan & Möller są funkcjonalnym i designerskim elementem wyposażenia nowoczesnej kuchni czy łazienki.  

Blat z betonu architektonicznego

Beton architektoniczny to plastyczny i wytrzymały materiał, który coraz częściej znajduje zastosowanie w domowych aranżacjach. Po odpowiednim zaimpregnowaniu doskonale sprawdza się, jako blat kuchenny czy łazienkowy. Dzięki takiemu zabezpieczeniu staje się odporny na działanie wilgoci oraz łatwy w utrzymaniu czystości.

Blaty z betonu architektonicznego wylewane są w całości. Jedna płaszczyzna płyty nadaje wnętrzu harmonijnego wyglądu. Dopełnieniem blatu może być wbudowany, niejako wylany zlew. Dodatkowymi elementami, które wyróżniają betonowe powierzchnie, są naturalne wżery, przetarci i przebarwienia. Dzięki nimi zyskują one niepowtarzalny i oryginalny wygląd.

Beton architektoniczny naturalnie wkomponowuje się w minimalistyczne i nowoczesne wnętrza. Jego surowość dobrze współgra również z drewnianymi czy barwnymi elementami, dla których stanowi aranżacyjną przeciwwagę. Marka Morgan & Möller proponuje także płyty w wersji barwionej: w antracycie, bieli lub barwach zbliżonych do palety RAL, które są alternatywą dla klasycznej szarości betonu.
 
Źródło: Informacja prasowa
 

 

2 komentarze
ALAN
8 września 2016, 10:43
0/0

Ja polecam markę Bettoni robią niesamowite kształty z betonu, pod wymiar. Podejście do klienta profesjonalne, doradzą, dopasują. Wszystko super.

Remik
2 kwietnia 2015, 21:12
3/0

Blaty wyglądają świetnie, robią tez zz tego umywalki fajne

Dołącz do dyskusji