kuchnieportal

Baster Kuchnie wykonawcą majowej „Realizacji miesiąca”!

Baster Kuchnie wykonawcą majowej „Realizacji miesiąca”!

Majową „Realizacją miesiąca” została nowoczesna kuchnia firmy Baster Kuchnie z Legnicy. Stylowe połączenie ciemnego forniru oraz bieli wzbudziło duże uznanie naszych Czytelników. Jednak to nie jedyne elementy, które wyróżniają tę kuchnię, o czym piszemy w naszym artykule.

Wysokiej klasy materiały: akryl, fornir i konglomerat

Ciemne meble są eleganckie i bardzo modne. Dominują w kolekcjach czołowych producentów i coraz częściej pojawiają się również w naszych kuchniach. Wymagają jednak odpowiedniej oprawy, dzięki której wnętrze zachowa lekki i przejrzysty wygląd. Studio Baster Kuchnie z Legnicy w swojej realizacji wykorzystało sprawdzony duet bieli i drewna. Jasne fronty z akrylu stanowią kontrapunkt dla ciemnego forniru. Podkreślają jego barwę i charakterystyczne usłojenie.

Nasza realizacja powstała na bazie frontów z programów Piano IV i Cristallo marki WFM Kuchnie, której jesteśmy przedstawicielem – mówi współwłaściciel studia Baster Kuchnie, Michał Banach. Połyskujące powierzchnie optycznie powiększają wnętrze i dodają mu luksusowego charakteru. Efekt ten potęgują eleganckie uchwyty krawędziowe o zaokrąglonej linii. O precyzji wykonania kuchni świadczy również kontynuacja usłojenia forniru, która nadaje meblom harmonijny i dopracowany wygląd.

Szafki zwieńcza blat z białego konglomeratu, którego jednolita powierzchnia podkreśla nowoczesny design kuchni. Przy tym to bardzo trwały i odporny na uszkodzenia produkt, co w przypadku blatu roboczego jest szczególnie ważne.  – Jakość użytych materiałów oraz profesjonalne wykonanie mebli potwierdza fakt, że prezentowana kuchnia ma już 3 lata i po tym okresie wygląda jak nowa. Mimo codziennego użytkowania przez czteroosobową rodzinę – mówi Michał Banach. – Inwestorzy są bardzo zadowolenie ze swojej kuchni i obecnie podjęliby taką samą decyzję dotyczącą wyboru kuchni marki WFM.

Baster Kuchnie - składany kącik jadalniany

Fot. Pomysłowy kącik jadalniany w formie blatu chowanego we wnęce. Jest dyskretny i bardzo praktyczny – zabiera niewiele miejsca, a jednocześnie zapewnia wygodną strefę jadalnianą.  

Kilka słów o ergonomii w realizacji Baster Kuchnie

Zabudowa powstała na planie litery U. Ten układ pozwala optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń oraz zapewnia wygodę korzystania z  kuchni. Wszystkie strefy użytkowe są zlokalizowane blisko siebie, dzięki czemu pokonujemy mniejsze odległości i pracę kuchenne przebiegają szybciej.

W kuchni znajduje się długi blat roboczy, który tworzy wygodne miejsce do pracy. Jednocześnie właściciele mogą przechowywać na nim akcesoria, które wygodnie mieć w zasięgu ręki podczas gotowania. Wszystkie pozostałe przedmioty mają swoje miejsce w bardzo pojemne zabudowie z licznymi szafkami. Strefę przechowywania uzupełnia nowoczesna lodówka side by side.

Baster Kuchnie - oświetlenie podszafkowe

Fot. Oświetlenie podszafkowe rozjaśnia blat roboczy, dzięki czemu jest dobrze widoczny nawet w pochmurne dni lub zasłonięciu głównego oświetlenia sufitowego. Dodatkowo pełni ono rolę dekoracyjną.

Obawiacie się, że zaprojektowanie funkcjonalnej kuchni, w tym ustalenie wszystkich szczegółów, będzie wymagało od Was dużo czasu i wysiłku? Nie zawsze! – Właściciele prezentowanej kuchni na co dzień mieszkają za granicą, dlatego czas miał w tym przypadku szczególne znaczenie. Udało nam się zaprojektować ją wspólnie w jeden dzień – mówi Michał Banach. Zainteresowani? Sprawdźcie więcej realizacji firmy Baster Kuchnie.

Fot. Dekoracyjny sufit został wykonany przez właściciela kuchni, który zawodowo zajmuje się takimi realizacjami.

 


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Anonim
13 lipca 2018, 09:27
1/0

kuchnia bardzo ładna, ale z punktu widzenia ergonomii nie została zachowana (prawie jej nie ma) właściwa odległość pomiędzy płytą grzewczą a lodówką

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95