kuchnieportal

Arena DESIGN 2015

W dniach od 17 do 20 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się siódma edycja arena DESIGN. Wydarzenie to służy prezentacji najnowszych trendów w dziedzinie designu oraz jest platformą łączącą biznes ze sztuką użytkową. 

Arena DESIGN 2015

Arena DESIGN skierowane jest do międzynarodowego grona osób i firm związanych z designem i projektowaniem wnętrz. Wśród nich znajdują się architekci, projektanci, producenci, handlowcy oraz studenci. Wydarzenie to jest więc okazją do poznania aktualnych osiągnięć polskiego i światowego designu oraz nawiązania kontaktów biznesowych.

Na terenie arena DESIGN odbywają się warsztaty i konferencje, prezentacje nowoczesnych rozwiązań dotyczących materiałów i technologii projektowania, ekspozycje najciekawszych projektów stworzonych przez osoby i firmy zajmujące się designem. Jedną ze stref tematycznych jest TOP DESIGN, na której prezentowane są finałowe produkty konkursu TOP DESIGN award.

Wydarzeniami towarzyszącymi arena DESIGN 2015 są największe w Polsce targi branży meblowej ? Meble Polska oraz targi wyposażenia wnętrz HOME DECOR.

Szczegółowe informacje na temat arena DESIGN znajdują się na stronie www.arenadesign.pl.
Czytaj więcej:

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95