kuchnieportal

Konferencja KUCHNIA OD KUCHNI

Konferencja KUCHNIA OD KUCHNI

Przed nami kolejna edycja konferencji KUCHNIA OD KUCHNI, skierowanej do producentów mebli, projektantów i architektów wnętrz. Wydarzenie odbędzie się 30 listopada w Poznaniu. Jednym z patronów medialnych konferencji jest serwis kuchnieportal.pl.

Konferencja KUCHNIA OD KUCHNI to platforma łącząca producentów wyposażenia i akcesoriów kuchennych oraz studia mebli kuchennych, projektantów i architektów wnętrz. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane rozwiązania dedykowane kuchniom takich producentów jak Deante, Technistone, Grupa EGA, Hettich, REHAU i Biuro Styl. W konferencji zazwyczaj bierze udział kilkadziesiąt osób, co pozwala stworzyć kameralną atmosferę sprzyjającą branżowym rozmowom i nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Program konferencji KUCHNIA OD KUCHNI

Program obejmuje krótkie prezentacje przygotowane przez Partnerów konferencji:

  • 10:10 – Piękno natury w Twoim domu – Technistone
  • 10:20 – Nieszablonowe rozwiązania w projektowaniu kuchni – Systemy Hettich
  • 10:35 – Elegancja i funkcjonalność ? kuchenne nowości marki – Deante
  • 10:50 – Blaty kuchenne, panele dekoracyjne – design w Twojej kuchni – Biuro Styl
  • 11:00 – Lapitec – kamień synteryzowany – Grupa EGA.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zainteresowane osoby mogą zgłosić swój udział telefonicznie: 12 429 55 20 wew. 14, 882 188 089 lub mailowo: potwierdzenia@virtus.com.pl.

Konferencja odbędzie się na terenie:

City Park Hotel & Residence *****
ul. Wyspiańskiego 26
60-751 Poznań.

10.11.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95