kuchnieportal

3 najciekawsze aplikacje kucharskie na iOS

3 najciekawsze aplikacje kucharskie na iOS

Smartfony ułatwiają codzienne życie w wielu aspektach. Jednym z nich jest przygotowywanie posiłków dla całej rodziny, wypieków oraz dietetycznych dań. Oto 3 najciekawsze aplikacje kucharskie, które działają na systemie iOS.

Przepisy.pl

Przepisy.pl to aplikacja, która umożliwia korzystanie z ponad 9 tysięcy przepisów na różne dania. Aplikacja jest bazą receptur do przygotowania zup, dań głównych, przekąsek, napojów, ciast i deserów, a także domowych przetworów. Przepisy są podzielone na kategorie tematyczne, wśród których znajdzie się zarówno trendy kulinarne, jak i proste dania obiadowe. Każdego dnia można znaleźć inspirację do przyrządzenia obiadów. Przepisy.pl są wzbogacone o zdjęcia dań, a skaner produktów ułatwia zrobienie zakupów do wykonania danego przepisu.

Moje Wypieki

Moje Wypieki określają się mianem najsłodszej polskiej aplikacji. Apka gromadzi przepisy na desery, ciasta, ciasteczka oraz pieczywo. Apetyt zaostrzają wysokiej jakości zdjęcia, które można podziwiać w każdej kategorii tematycznej. Moje Wypieki pomagają przygotować wyśmienite torty, serniki, tarty na słodko, pierniki, bułeczki słodkie, a także bezy i słynne desery. Przepisy są podzielone na kategorie tematyczne, które ułatwiają odnalezienie ciast szybkich do przygotowania, ucieranych, biszkoptowych oraz wyszukanych o wykwintnym smaku. Ponadto przepisy są podzielone na kategorie związane z okazjami: świętami Bożego Narodzenia, Wielkanocą, Walentynkami i Tłustym Czwartkiem. Przepisy dostępne w aplikacji są stworzone i wypróbowane przez Dorotę Świątkowską, autorkę bloga Moje Wypieki.

Dieta

Jak sama nazwa wskazuje – aplikacja jest kierowana do osób, które stosują różne diety. Program ułatwia stworzenie jadłospisu, dzięki któremu osiągnie się upragnione rezultaty. Aplikacja pomaga ułożyć menu dla osób odchudzających się, chcących przybrać na wadze, ciepiących na różne schorzenia lub pragnących oczyścić organizm. Diety zgromadzone w aplikacji są odpowiednie nawet dla zapracowanych, co umożliwia dobranie jadłospisu do stylu życia. Wśród diet dostępnych w aplikacji znajdują się: dieta 1000 kcal, wegańska, bezglutenowa i tygodniowa.

 

Gotowanie ze smartfonem jest łatwe i przyjemne, jednak delikatne urządzenie w kuchni łatwo uszkodzić. Aby uniknąć problemów z tym związanych poleca się korzystać z mobile phone insurance. Ubezpieczenie zagwarantuje wypłatę środków na naprawę smartfona, nawet gdy przypadkowo zaleje się go wodą lub inną cieczą, bądź upuści się go i rozbije na kuchennych kaflach.

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95