kuchnieportal

Zawieszki i podpórki meblowe – jakie wybrać?

Kupiliście nowe meble do salonu, do kuchni, albo do łazienki, ale problem pojawia się, gdy trzeba je przywiesić, ponieważ zawieszki nie pasują, albo nie podobają Wam się. Rozwiązanie przynosi firma GTV – w śród kilku tysięcy produktów w różnych grupach asortymentowych tej marki można znaleźć starannie zaprojektowane i łatwe w montażu podpórki i zawieszki meblowe. 

Nowość w ofercie – zawieszka do szafek FORCE

Zawieszki Force sprzedawane są w zestawach, na które składają się 2 zawieszki, 2 zaślepki, a także 2 wkręty 4×20. Całkiem spory maksymalny udźwig dla jednej zawieszki wynosi 65 kg. Dzięki temu, utrzyma nawet duże szafki kuchenne, które niejednokrotnie muszą mieścić ciężar talerzy i innej zastawy stołowej. Łatwość obsługi zawieszki ułatwia jej obustronność ? jest jednakowa dla prawej i lewej strony. Jest też neutralna estetycznie, ponieważ jej nie widać, montuje się ją z tyłu szafki, a wewnątrz pozostaje tylko element zaślepiający i otwory regulacyjne. Bezpieczeństwo zapewnia mechanizm blokujący, przez co szafka nie przemieści się podczas jej zakładania.

 

Zawieszka meblowa Force        Zawieszka Force GTV
Fot. Zawieszka meblowa Force, GTV. 

Podpórki do półek szklanych i drewnianych

Podpórki do półek szklanych i drewnianych GTV to dopracowana designersko formuła. Minimalistyczna linia i neutralne kolory stanowią idealne dopełnienie każdego mebla. Firma oferuje szeroki wybór podpórek, które różnią się designem, sposobem montażu oraz właściwościami. Wszystkie produkty charakteryzuje łatwy i szybko montaż. Służą do podtrzymania wewnętrznych półek w szafkach, albo do podparcia samodzielnych półek za pomocą wsporników. Podpórki mocowane są za pomocą trzpienia, albo przykręcane z boku, niektóre posiadają także mechanizm zabezpieczający półkę przed poruszeniem.

Podpórka do GTV do półek szklanych
Fot. Podpórka GTV do półek szklanych.

Podpórka GTV do półek szklanych
Fot. Podpórka GTV do półek szklanych.

Ramię niewidoczne

Stalowe, obudowane tworzywem ramię niewidoczne to dobry sposób na przymocowanie półek tak, aby nie było widać samego mocowania. Udźwig takiej półki, będzie zależał od długości ramienia, i może wynosić od 15 do 25 kg ? nie musicie, więc martwić się o to, że półka załamie się nawet pod opasłymi tomami książek.

ramie niewidoczne GTV
Fot. Ramię niewidoczne do podtrzymywania połek, GTV. 
Ramie niewidoczne GTV
Fot. Ramię niewidoczne do podtrzymywania połek, GTV. 

GTV to polska firma istniejąca 11 lat na rynku. Jest jednym z czołowych w kraju producentów akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działa na wielu rynkach europejskich. Produkty tej marki wyróżnia dbałość o normy bezpieczeństwa i jakości, a także estetyka.

Linia Prestige firmy GTV to produkty specjalnie wyselekcjonowane, o wysokiej jakości i estetycznej formie. Optymalna cena tych akcesoriów i oświetlenia sprawia, że pozwolić sobie na nie mogą wszyscy klienci. Dożywotnia gwarancja niektórych z produktów podnosi ich atrakcyjność.

Czytaj również:

Szafki kuchenne na wymiar 

Wysokość mebli kuchennych 

Kuchnia w szarościach

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95