kuchnieportal

Zasłony i rolety na każde okno

Okno to niezwykle ważny element wnętrza, umożliwiający odpowiednie jego oświetlenie najlepszym rodzajem światła – naturalnym światłem dziennym. Jak ciekawie zaaranżować okno, tak by stanowilo efektowną ozodbę domu – o tym można przeczytać w książce Dorothy Wood – „Zasłony i rolety na każde okno”. 

Zasłony i rolety na każde oknoWszelkiego typu zasłony ratują nas przed uciążliwym światłem niepożądanym wieczorem a szczególnie nocą. Warto pamiętać, że spać będziemy najefektywniej i wstawać wypoczęci, gdy w czasie snu towarzyszyć nam będą zupełne ciemności. Poza walorami praktycznymi, wpływającymi na nasze komfortowe funkcjonowanie, zasłony pełnią także, co równie ważne, funkcje estetyczne i dekoracyjne.

Mnogość zalet i właściwości, którymi charakteryzują się zasłony może nas przytłoczyć. W tej sytuacji warto sięgnąć po książkę Dorothy Wood ? ?Zasłony i rolety na każde okno?, która zawiera kompendium wiedzy na temat różnych rodzajów rolet i zasłon. To przede wszystkim praktyczny i pomocny poradnik, który nawet niedoświadczonych wesprze pomysłami i projektami ich realizacji. Kolorowe ilustracje i szczegółowe opisy należycie obrazują jak krok po kroku wykonać proste jak i wyszukane modele wzbogacone dekoracjami. ?Zasłony i rolety na każde okno? to instrukcje stworzenia wiązań czy mocowań, frędzli czy draperii.

Dzięki książce Dorothy Wood okno w twojej kuchni, sypialni, salonie czy nawet dziecięcym pokoju nabierze świeżego, niepowtarzalnego charakteru. Dodatkowo ? czy coś może przynieść więcej satysfakcji niż własnoręcznie wykonane rolety lub zasłony?

Rolety zwijane

Autor:   Dorothy Wood
Liczba stron: 96
Format:208×270 mm
Oprawa:Oprawa miękka
ISBN: 978-83-7773-136-9
Wydawnictwo: Wydawnictwo RM
Rok wydania:    2013

www.rm.com.pl

Źródło: materiały prasowe.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95