kuchnieportal

Ulepszony Modułu Szaf Wnękowych 2.0.0.2 od CAD Projekt K&A

Na rynku jest już dostępna nowa wersja Modułu Szaf Wnękowych firmy CAD Projekt K&A do profesjonalnego projektowania, wizualizacji i wyceny szaf wnękowych, narożnych, zabudowy garderoby oraz regałów. Nowe funkcje Modułu Szaf Wnękowych 2.0.0.2 zapewniają jeszcze lepszą ergonomię pracy oraz swobodę i łatwość projektowania.

Cad Projekt

Moduł Szaf Wnękowych odznacza się nowoczesnym i intuicyjnym interfejsem, który usprawnia pracę projektanta. Jego dodatkowym atutem jest interaktywny podgląd 2D i 3D, który umożliwia pełne kontrolowanie projektu szafy przed jej wyprodukowaniem.

Cad Projekt

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

W nowej wersji Modułu ? 2.0.0.2 – Edytor szuflad został wzbogacony o możliwość określania odstępów między dnem szuflady a spodnią płaszczyzną komórki lub dolną krawędzią pudła szuflady. W Module Szaf Wnękowych 2.0.0.2 firma CAD Projekt K&A przygotowała również dodatkowy rodzaj frontów, którym są drzwi otwierane oraz nowy typ blend zewnętrznych, tzw. zaślepki.
Nowością jest również okno ?Wymiary komórki?, dzięki któremu użytkownik może dokładnie i szybko określić wartość przesunięcia wybranego elementu oraz kierować widocznością części podzielonej przegrody. Nowa wersja modułu pozwala również na łączenie elementów w sąsiadujących komórkach, a w skrajnych umożliwia wysuwanie półek poza obrys szafy.

Cad Projekt

Moduł Szaf Wnękowych 2.0.0.2  dostępny jest w języku polskim, angielskim, hiszpańskim i czeskim. Jego wersja demonstracyjna, która nie zawiera wszystkich nowych funkcjonalności, dołączana jest do programów CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie.

Cad Projekt
Więcej na temat Modułu Szaf Wnękowych można przeczytać na stronie: www.cadprojekt.com.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95