kuchnieportal

Targi Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli – AMIA

8 kwietnia 2014 rusza kolejna edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA w Arenie Ostróda.  Swoją obecność podczas targów zapowiedzieli czołowi producenci i dystrybutorzy związani z branżą meblową. 

AMIA 2014Targi AMIA skierowane są do producentów maszyn do wyrobu mebli, przedstawicieli przemysłu tartacznego i obróbki drewna, producentów narzędzi i wyposażenia pomocniczego, dostawców surowców, łączników, półfabrykatów, elementów wykończeniowych i akcesoriów meblowych. Ze względu na swój charakter odbędą się w formule B2B. To doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty produktowej oraz do nawiązania nowych kontaktów handlowych. Podczas targów swoją obecność zapowiedzieli czołowi przedstawiciele związani z branżą. min. Blum, TECH-FA, Penny Gondek, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol, Jowat, Nawara Serwis, Wirex, Cehpol i Linde. Kwietniowa AMIA to niewątpliwie ważne wydarzenie na mapie targów branżowych, które stwarza szanse na unikalne spotkania biznesowe.

Arena Ostróda

Ciekawostka tegorocznych tragów będzie specjalna strefa pokazowa pod nazwą INNOWACYJNA FABRYKA MEBLI, której celem jest prezentacja wybranych technologii produkcji mebli.

Centrum Targowo – Konferencyjne Arena Ostróda położone jest w północno – wschodniej Polsce. Jest największym obiektem targowym w regionie i posiada ponad 28 tys. m kw. powierzchni użytkowej na trzech kondygnacjach. Wartym wspomnienia jest fakt doskonałej komunikacji. Arena Ostróda znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dróg krajowych S7, DK nr 15 i DK nr 16. 
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej:  www.amiaostroda.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95