kuchnieportal

Targi szkła i ceramiki VITREL 2017 (wiosna)

31 maja i 1 czerwca w Centrum Kongresowym Warszawianka w Jachrance k. Warszawy odbędzie się wiosenna edycja targów VITREL. To największe w kraju wydarzenie branżowe poświęcone prezentacji szkła i ceramiki oraz innych artykułów do wyposażenia kuchni i wystroju wnętrz. 

Targi_Vitrel_2017.jpg

Targi VITREL mają ściśle kontraktacyjny charakter. Skupiają firmy zajmujące się produkcją, dystrybucją i sprzedażą szkła, ceramiki oraz artykułów wnętrzarskich z kraju i z zagranicy. Targi podzielone są na cztery bloki tematyczne:

  • KREACJA STOŁU, w ramach którego zostaną zaprezentowane: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, artykuły do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty).
  • WYPOSAŻENIE KUCHNI, czyli garnki, patelnie i innne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże,  młynki, ekspresy do kawy.
  • ARTYKUŁY DO DEKORACJI WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW:  obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii,  lampy, zegary, drobne meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe.
  • UPOMINKI I PREZENTY.              

Targi_Vitrel_2017_2.jpg                          
Wystawcami na targach VITREL są producenci, dystrybutorzy i importerzy tych produktów z Polski, producenci i dystrybutorzy z zagranicy oraz wyłączni przedstawiciele na Polskę producentów zagranicznych. W roli zwiedzających pojawiają się przedstawiciele hurtowni i sklepów detalicznych z branży szkła i ceramiki, AGD, dekoracji wnętrz, upominków i prezentów oraz przedstawiciele centrów ogrodniczych, salonów meblowych, dużych sieci i marketów.  

31 maja i 1 czerwca do odwiedzenia targów Organizator zaprasza firmy handlowe i zwiedzających. Natomiast dla wystawców targi potrwają 2 dni dłużej: rozpoczną się 30 maja a zakończą 2 czerwca. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: www.vitrel.com.pl

15.05.2017

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95