kuchnieportal

Targi mieszkaniowe redNet – DOM MIESZKANIE WNĘTRZE w Łodzi.

Kolejna edycja targów Dom Mieszkanie Wnętrze odbędzie się w Łodzi, w dniach 28-29 września w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ. To jedna z najważniejszych imprez w branży nieruchomości, na której warto się pojawić.

Wśród wystawców znajdą się deweloperzy, agencje nieruchomości, banki, a także firmy z sektora aranżacji wnętrz. Każdy, kto szuka domu, mieszkania lub praktycznych pomysłów na zaprojektowanie wnętrza znajdzie tu coś dla siebie. Uczestnicy imprezy będą też mogli uzyskać preferencyjne warunki kredytowania nieruchomości. Oprócz tego dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. strefę odpoczynku, kącik zabaw dla dzieci oraz Galerię ?Dzielnicowo?, gdzie wszystkie inwestycje zostaną zaprezentowane w formie graficznej z podziałem na dzielnice.W trakcie imprezy odbędą się liczne spotkania z ekspertami, którzy podzielą się swoją wiedzą i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Spotkania mają charakter otwarty – w każdej chwili będzie można do nich dołączyć, a po zakończeniu skorzystać z indywidualnej porady specjalistów. Radcy prawni Piotr Lizak i Konrad Deptuła z firmy Midas Property poprowadzą spotkanie o umowach deweloperskich, a Maciej Dymkowski – prezes zarządu Tabelaofert.pl przybliży osobom uczestniczącym w targach temat rynku mieszkaniowego w Łodzi. Zwiedzający będą mieli także możliwość uzyskania dokładnych informacji o procesie kredytowym, o którym opowie Marcin Kaczorowski, doradca finansowy reprezentujący firmę Expander. Spotkanie na temat aranżacji wnętrz i najnowszych trendów w projektowaniu kuchni, salonu czy łazienki poprowadzi Aleksandra Gebler – architekt z firmy ART-HOME.

Impreza DOM MIESZKANIE WNĘTRZE przygotowywana jest przez spółkę redNet Media – lidera wśród organizatorów targów mieszkaniowych. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Łódzki oraz portal informacyjny naszemiasto.pl.

Adres:
Centrum Konferencyjno – Wystawiennicze
Al. Politechniki 4
Godziny otwarcia:
sobota: 10:00-17:00,
niedziela: 10:00-16:00

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95