kuchnieportal

Targi Mebli Kuchennych Hausmesse 2016

17 września rozpoczną się Targi Mebli Kuchennych Hausmesse – jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń branży meblarskiej. Jak co roku w niemieckim Löhne spotkają się najwięksi producenci mebli kuchennych, handlowcy, kontrahenci i inne osoby związane z przemysłem meblarskim. Podczas targów Hausmesse swoje nowe kolekcje zaprezentują m.in. takie uznane marki, jaki Nolte Küchen, Schüller, Nobilia, Häcker i wiele innych.   

Targi_Mebli_Kuchennych_Hausmesse_2016.jpg
Fot. Nolte Küchen

Niemieckie Löhne to znane zagłębie przemysłu meblarskiego. Podczas targów Hausmesse producenci mebli kuchennych, których fabryki zlokalizowane są w tej miejscowości, otwierają je dla zwiedzających. Tradycyjnie podczas targów Hausmesse ogłaszane są premiery i prezentowane najnowsze kolekcje mebli kuchennych. Te kolekcje wyznaczają trendy w aranżacji wnętrz na kolejny rok.    

Targi Mebli Kuchennych Hausmesse skupiają największych producentów mebli kuchennych, handlowców, dystrybutorów i inne osoby związane z przemysłem meblarskim. Wydarzenie to umożliwia nawiązanie cennych kontaktów handlowych między przedstawicielami branży oraz zapoznanie się z najnowszymi kolekcjami uznanych marek. Integralną częścią wydarzenia jest area30, na której swoją ofertę prezentują producenci mebli kuchennych i wyposażenia spoza regionu Löhne (area30 odbywa się w domu wystawowym house4kitchen).

Tegoroczne Targi Mebli Kuchennych Hausmesse potrwają do 23 września. Jakie nowości zaprezentują topwe marki? Jakie trendy będą dominować w projektach kuchni? Czy w kuchennych wnętrzach pojawią się kolejne, innowacyjne rozwiązania i udogodnienia? O tym wszystkim przeczytacie w naszym serwisie – obszerna relacja już niebawem.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95