kuchnieportal

Targi ?DOM Z POMYSŁEM? – Andrychów

3 i 4 września w Andrychowie odbędzie się VI edycja Targów „DOM Z POMYSŁEM”. W czasie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują firmy z branż budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz.

Targi_Dom_z_pomysłem_Andrychów.jpg

Targi „DOM Z POMYSŁEM” to wydarzenie skierowane do osób będących na etapie budowy, remontu bądź urządzania swojego domu lub mieszkania. Zaprezentowane zostaną na nich m.in. meble i inne elementy wyposażenia wnętrz, podłogi i sprzęt AGD (wyciskarki do soków i tłoczarki do oleju). Dużo miejsca zostanie poświęcone tematyce niskiej emisji, ekologii i odnawialnych źródeł energii. Swoją ofertę przedstawi kilkunastu producentów i dystrybutorów kotłów energooszczędnych oraz wykonawcy dociepleń pianą poliuretanową.

Wśród wystawców znajdują się również firmy budowlane i deweloperskie. Swoją ofertę przedstawi firma Abakon specjalizująca się w budowie domów z keramzytu i domów w technologii  szkieletu drewnianego oraz firma JS INWESTOR, która oferuje mieszkania o wysokim standardzie. 

Targi będą otwarte w godzinach 10.00 – 17.00 w Hali Sportowej im. T. Szlagora (ul. 1-go Maja 4). Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie organizatora: www.promocja-targi.pl

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95