kuchnieportal

Szkło lakierowane w kuchni

Szkło coraz odważniej wkracza do kuchennych aranżacji, występując w towarzystwie innych, popularnych materiałów lub je zastępując. Może być ono wykorzystane jako okładzina ścienna, element zabudowy czy stół. Jakie walory użytkowe posiada ten materiał? Zobaczmy to na przykładzie szkła lakierowanego SGG PLANILAQUE EVOLUTION

Szkło_lakierowane_w_kuchni.jpg

Szkło dodaje wnętrzu blasku i oryginalności. Dobrze komponuje się m.in. z drewnem, metalem czy kamieniem. Ze względu na różnorodne wykończenia, kolory i wzory, zapewnia szerokie możliwości aranżacyjne. Szkło SGG PLANILAQUE EVOLUTION dostępne jest w 17 odcieniach, które charakteryzują się dużą intensywności uzyskaną poprzez nakładanie na jego powierzchnie wysokoodpornego lakieru.
 
Lakier, którym pokrywane jest szkło SGG PLANILAQUE EVOLUTION jest odporny na działanie wilgoci, dlatego może być stosowany w kuchniach w formie okładziny ściennej i jako element mebli. Ponadto właściwości termo-ochrony szkła umożliwiają jego aplikację w pobliżu kuchenek i piekarników, gdzie stanowi ono zabezpieczenia ściany przed zabrudzeniami powstającymi w czasie gotowania.

Szkło_lakierowane_w_kuchni_2.jpg
 
Szkło jest materiałem łatwym w czyszczeniu – brak spoin eliminuje miejsca, w których mogłyby gromadzić się trudne do usunięcia zabrudzenia i bakterie. Z jego gładkiej powierzchni łatwo jest usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Szkło SGG PLANILAQUE EVOLUTION może być wykorzystane również w roli tablicy suchościeralnej.
 
Szkło posiada również zabezpieczenie chroniące użytkowników kuchni w razie jego potłuczenia – w przypadku pęknięcia i uszkodzenia nie rozpada się na wiele kawałków. Jego odłamki pozostają na folii PVB, którą wzmocniona jest powierzchnia szkła (szkło SGG PLANILAQUE EVOLUTION posiada klasę ognioodporności B-s1-d0 według normy PL-EN 13501-1). Produkt jest także bezpieczny dla zdrowia poprzez znikomą emisję formaldehydu i innych lotnych związków organicznych.
 
 AO
19.05.2016

 
 Polecamy:
?

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95