kuchnieportal

Świąteczny konkurs z firmą JURA! Wygraj ekspres na Święta

„Zaproś JURĘ na Święta” – to hasło najnowszego konkursu organizowanego przez szwajcarskiego producenta ekspresów do kawy klasy premium, firmę JURA. Zwycięzcy konkursu przez cały okres Świąt i Nowego Roku (tj. od 23 grudnia 2016  do 03 stycznia 2017 r.) będą mieli możliwość użytkowania ekspresów JURA w zaciszu własnego domu. 

JURA_Konkurs_Zaproś_JURĘ_na_święta.jpg

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage JURA  należy udzielić odpowiedzi na 3 pytania:
?

  1. Jakie kawy lubisz najbardziej?
  2. Ile osób będzie korzystało z ekspresu?
  3. Który z ekspresów JURA według Ciebie spełniłby Twoje oczekiwania?

Odpowiedzi można udzielać w formie tekstu, zdjęcia, filmu, dźwięku, linku (lub łącząc te formy) do 11 grudnia 2016r. do godz. 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 grudnia na fanpage JURA, a zwycięzców wybierze jury JURY. Organizator przewidział również 10 nagród pocieszenia w postaci paczek kawy JURA (każda po 250 g). 

Jeżeli chcecie cieszyć się smakiem i aromatem specjałów kawowych w standardzie najlepszych światowych kawiarni, nie zwlekajcie i już dzisiaj publikujcie swoje odpowiedzi na powyższe pytania. Uwaga: jeden uczestnik może dodać nieograniczoną liczbę komentarzy.
Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdziecie na stronie JURA

5.12.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95