kuchnieportal

Stylowe urządzenia AGD od Smeg

Jeśli mówić o ikonach designu sprzętu AGD, to z pewnością jedną z najbardziej rozpoznawalnych jest marka Smeg. Charakterystyczne, duże logo firmy zdobi linię produktów AGD stylizowanych na lata '50. 

urządzenia AGD Smeg

Retro stylistyka, jaką nadają projektanci Smeg swoim produktom zdobyła wielu fanów na całym świecie. Rodzinna włoska firma wykonuje sprzęt gospodarstwa domowego już od początku XX wieku, przez ten czas, stając się synonimem najwyższej jakości i designu.

smeg lodówka

Opływowe kształty chłodziarko ? zamrażarek, chłodziarek, zamrażarek, kuchennych robotów, ekspresów do kawy, tosterów i innego sprzętu AGD przyciągają uwagę elegancką linią, a także niepowtarzalnym wzornictwem. Zamówić je można w przeróżnych kolorach od intensywnych niebieskich, czarnych i czerwonych po delikatne pastele oraz klasyczną biel i kremowy. Jeśli pragniecie w kuchni trochę rock and roll’owego szaleństwa to wybierzcie sprzęty ubrane w flagę brytyjską, lub włoską, a nawet jeans albo cienkie kolorowe pasy.

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar – co należy wiedzieć

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Urządzenia Smeg występują w różnych rozmiarach i różnych pojemnościach, a w swym wnętrzu kryją funkcjonalne rozwiązania i nowoczesną technologię. Pasować będą zarówno do kuchni nowoczesnych, jak i tych urządzonych w tradycyjny sposób.

Linia stylizowanych na lata ’50 sprzętów AGD Smeg, do doskonały przykład połączenia pomysłowego designu, który dobrze trafia w nostalgiczne wspomnienie za tym co stare i dobre z nowoczesną techniką i innowacją.

Kas

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95