kuchnieportal

Robot kuchenny Easy Cook 3w1 nowej marki Teesa

Na rynku pojawiła się nowa marka debiutująca w świecie AGD. Mowa o firmie Teesa, której dystrybutorem jest Lechpol, właściciel marki Kruger&Matz. Tessa weszła na rynek z ofertą małego AGD. Jej najnowszym produktem jest wieloczynnościowy robot kuchenny Easy Cook 3w1. Na ten rok firma zaplanowała również premierę blendera personalnego oraz wolnoobrotowej wyciskarki do owoców.

Robot_kuchenny_Easy_Cook_3w1_nowej_marki_Teesa_1.jpg

Produkty AGD marki Teesa charakteryzuje wysoka jakość i przystępną cena. W ofercie firmy znajdują się czajniki, żelazka, suszarki do owoców i warzyw, oraz urządzenia, dzięki którym z łatwością można przygotować świeże soki i koktajle. Najważniejszym urządzeniem jest jednak debiutujący na rynku, wieloczynnościowy robot Easy Cook 3w1. Dzięki niemu gotowanie stanie się łatwiejsze, szybsze i przyjemniejsze. Robot zastąpi nas w krojeniu, wyciskaniu, miksowaniu czy ubijaniu. Możemy do niego również podłączyć dostępną w zestawie maszynkę do mielenie mięsa, blender lub trzy rodzaje mieszadeł. Dużą zaletą urządzenia jest 6-litrowa misa ze stali nierdzewnej, posiadającą osłonkę, która w trakcie miksowania chroni kuchnię przed zabrudzeniem.

Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 1200 W, dzięki któremu wyrabianie ciast potrwa znacznie krócej, a duża moc robot pozwala w tym samym czasie zmielić mięso czy przygotować koktajl. Easy Cook 3w1 posiada również funkcyjny panel z wyświetlaczem LED, który pozwala ustawić odpowiednią funkcję, doprecyzować prędkość i czas pracy robota. Robot Easy Cook 3w1 pozwoli poszerzyć kulinarne umiejętności, przez co zajmie ważne miejsce w kuchennej przestrzeni.   

Wielofunkcyjny Easy Cook 3w1 z pewnością ułatwi pracę w kuchni, a przygotowywanie posiłków stanie się przyjemnością. Oprócz technicznych zalet warto zwrócić uwagę na jego elegancki design. Szczotkowane aluminium dopełni aranżację każdej kuchni i stanie się jednocześnie stylowym elementem dekoracyjnym.

W ofercie dostępne są dwa roboty Easy Cook 3w1:
 

  • model TSA3530 z wyświetlaczem – 1099 zł
  • model TSA3525 bez wyświetlacza – 949 zł.

Robot_kuchenny_Easy_Cook_3w1_nowej_marki_Teesa_2a.jpg  Robot_kuchenny_Easy_Cook_3w1_nowej_marki_Teesa_3a.jpg

24.05.2016
źródło: materiały prasowe
opr. AG

Polecamy:
 


Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
karola
24 maja 2016, 16:09
1/0

fajna propozycja i ciekawa alternatywa dla tych bardzo drogich sprzętów! Z chęcią sprawdzę to osobiście.

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95