kuchnieportal

REJS – polski producent akcesoriów do mebli

REJS – polski producent akcesoriów do mebli

Polskie akcesoria do produkcji mebli z powodzeniem konkurują w swojej kategorii z niemieckimi i włoskimi produktami. Na rynku znajdziemy szeroki wybór doskonałych jakościowo, w konkurencyjnej cenie rozwiązań dla branży meblarskiej rodzimej produkcji. Jedną z polskich firm, która specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy elementów do mebli – jest firma REJS. 

Fot. REJS

Tradycja i nowoczesność 

REJS to przedsiębiorstwo rodzinne z ponad 20-letnią tradycją. Zostało ono założone w 1993 roku przez Jana Rejs, w chwili obecnej większościowego udziałowca spółki. Wartość rodzinną firmy podtrzymują też zatrudnieni pracownicy a także ich rodziny, często w drugim pokoleniu. Obecnie polski producent zatrudnia ok. 500 osób, a w całej grupie REJS pracuje ponad 700. Poczucie wspólnej odpowiedzialności kierownictwa oraz pracowników pozwoliło zbudować silną markę cieszącą się renomą i zaufaniem klientów.  

Od momentu założenia, REJS nieustannie buduje oraz wzmacnia swoją pozycję rynkową. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do mebli z drutu, stali i aluminium. Wszystkie dostępne w jej ofercie produkty, zarówno własne jak i importowane, poddawane są szczegółowy testom (firma posiada własną testownię). Potwierdzeniem wysokich standardów marki REJS jest m.in. nominacja do konkursu „Teraz Polska”. Kapituła konkursu doceniła jakość i nowoczesne wzornictwo produktów REJS. Do sukcesu marki przyczyniła się również profesjonalna obsługa ukierunkowana na indywidualne zapotrzebowania klientów. Produkty REJS uzyskały ponadto wiele nagród branżowych, m.in.: Złoty Medal MTP, Dobry Wzór od Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Diament Meblarstwa i Produkt Roku – prasy branżowej. 

Polski_producent_akcesoriów_do_mebli.jpg
Fot. REJS

Rozbudowana sieć sprzedaży

Aby zapewnić klientom szybki i łatwy dostęp do swoich produktów, firma REJS stworzyła nowoczesną sieć sprzedaży wspieraną przez dystrybutorów zewnętrznych. Obecnie spółka posiada 16 punktów handlowych zlokalizowanych na terenie całej Polski, w tym 7 dużych magazynów dystrybucyjnych (m.in. Bralinie k. Kępna, Białymstoku, Lublinie, Bydgoszczy, Elblągu, Siemianowicach Śląskich). Produkty firmy można zamówić również za pośrednictwem strony internetowej: www.rejs.eu. W przypadku jakichkolwiek pytań (np. technicznych, asortymentowych) producent udzielna bezpośrednich, telefonicznych informacji.

Polski_producent_akcesoriów_do_mebli_2.jpg
Fot. REJS

Firma REJS zapewnia również szkolenia produktowe dla dystrybutorów i producentów mebli. Prowadzone są one w siedzibie firmy (możliwość m.in. zwiedzenia hal produkcyjnych i zapoznania się z procesem produkcyjnym) oraz w wybranych miejscach na terenie całego kraju.

Produkty do wyposażenia kuchni

Jednym z kluczowych obszarów działalności firmy REJS jest produkcja systemów do mebli kuchennych. Polski producent oferuje niezwykle szeroki asortyment akcesoriów, które pozwalają kompleksowo wyposażyć zabudowę kuchenną. Funkcjonalne kosze cargo (mini, midi i maxi), szuflady frontowe pod zlew, ociekarki, systemy do szafek narożnych, szuflady z pojemnikami na odpady, samodzielne pojemniki na odpady oraz wysokiej jakości elementy montażowe to tylko niektóre z propozycji przygotowanych przez firmę REJS dla branży mebli kuchennych. 

Polski_producent_akcesoriów_do_mebli_3.jpg
Fot. REJS

Produkty oferowane przez firmę REJS są łatwe i szybkie w montażu a zarazem komfortowe w użytkowaniu. REJS tworzy swoje akcesoria na bazie wysokiej klasy materiałów oraz wyposaża je w dodatkowe udogodnienia, jak np.:  
?

  • możliwość regulacji wybranych szuflad w kilku płaszczyznach bez użycia narzędzi,
  • prowadnice z pełnym wysuwem,
  • prowadnice z miękkim dociągiem.

Wszystkie te elementy pozwalają zaprojektować funkcjonalną, trwałą i komfortową w użytkowaniu zabudowę dostosowaną do indywidualnych potrzeb jej użytkowników.

Oferta dystrybucyjna od REJS dla producentów mebli

REJS jest również jednym z kluczowych importerów akcesoriów dla przemysłu meblowego. W ofercie firmy odnajdziemy m.in. akcesoria do garderoby, zawiasy i prowadnice, pojemniki na odpady, uchwyty meblowe oraz narzędzia stolarskie. Wszystkie importowane produkty dostępne w ofercie firmy są starannie weryfikowane i poddawane szczegółowym testom.
 
 AO
13.05.2016


Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Gr.
13 maja 2016, 17:11
3/0

Carga są bardzo funkcjonalne w kuchnie, polecam

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95