kuchnieportal

Realizacja wykonana przez Wektor Styl projektem miesiąca!

Realizacja wykonana przez Wektor Styl projektem miesiąca!

Najpopularniejszą kuchnią września głosami użytkowników Kuchnieportal.pl została realizacja firmy Wektor Styl ze Strzyżowa. Kuchnia podkarpackiej firmy zyskała uznanie naszych czytelników m.in. dzięki wysokiej funkcjonalności zastosowanych rozwiązań i perfekcyjnym wykorzystaniu przestrzeni.

Projekty kuchni Wektor Styl

Kuchnię wyróżniają funkcjonalny, przemyślany układ mebli, spójność kolorystyczna i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Duża powierzchnia blatu sprzyja wygodzie przyrządzania potraw. Blat (marki Pfleiderer) został wpuszczony w parapet, co przyczynia się do uzyskania dodatkowej przestrzeni. Lada przymocowana do blatu, została zaprojektowana tak, by nie zabierała dużo miejsca, ale jednocześnie umożliwiała spożywanie szybkich posiłków. W realizacji zadbano o najmniejsze szczegóły, od lakierowanych frontów (RAL 9003) do wykonanego z tego samego materiału białego wykończenia okapu.

Fronty mebli kuchennych w odcieniu bieli współgrają na zasadzie odpowiednio zbilansowanego kontrastu z armaturą i sprzętem AGD w ciemniejszej kolorystyce. Całość aranżacji ociepla dekor drewna zastosowany na blatach.

Komfort cichego otwierania szafek w kuchni

Wnętrze mebli zostało zaprojektowane w sposób równie funkcjonalny. Firma Wektor Styl z Podkarpacia zastosowała w tej realizacji m. in. prowadnice szuflad Tandembox Antaro marki Blum, które podnoszą komfort użytkowania kuchni. Tandembox Antaro wyróżnia lekki wysuw, nawet przy kilkudziesięciokilogramowym obciążeniu, a system hamowania Blumotion zintegrowany z zawiasem Clip gwarantuje cichy i delikatny domyk. W szufladzie pod zlewozmywakiem został zamontowany system Servo-Drive z elektrycznym wspomaganiem otwierania. Wystarczy lekkie dotknięcie kolanem, by dzięki systemowi tip-on szuflada samoistnie się otworzyła, gdy nasze ręce są zajęte lub brudne.

Komfortowy akces do szafek górnych umożliwia system podnośników Aventos HK i Aventos HK-S. Mechanizm ten umożliwia podnoszenie ciężkich frontów w szafkach górnych. Jego zaletą jest to, że ułatwia zarówno samo otwieranie frontu, jak i to, że uchyla front pod takim kątem, że może on pozostać otwarty podczas gotowania.

Zabudowa po sam sufit w tym zabudowa nad sprzętami AGD sprawia, że w kuchni pozyskane zostało dodatkowe miejsce do przechowywania. – Takie rozwiązanie pomaga w optymalnym zagospodarowaniu przestrzeni znajdującej się nad sprzętami AGD, czasami po prostu niewykorzystywanej – opisuje projekt p. Anna Cesarz z firmy Wektor Styl.

Duża pojemność kuchi dzięki sprytnym rozwiązaniom

Rolę domowej spiżarni w kuchni zrealizowanej przez Wektor Styl pełnią kosze Cargo – podszafkowy na prowadnicach marki Blum oraz wysoki marki Nomet. Duża pojemność koszy Cargo oraz dostęp do nich z dwóch stron sprawia, że jest to komfortowe rozwiązanie, chętnie wybierane przez naszych klientów  – opowiada p. Anna Cesarz z firmy Wektor Styl.

We wrześniowej realizacji miesiąca zastosowany został również system wysuwanych półek do szafki narożnikowej – Le Mans. W systemie tym każdą półkę można osobno wysunąć i wygodnie sięgać z góry po przedmioty w niej umieszczone. Półki tego typu pomagają lepiej wykorzystać miejsce w narożniku kuchni, np. do umieszczenia w nich dużych naczyń.

We wrześniowej realizacji miesiąca, nie zabrakło także miejsca na świeże przyprawy. Można je umieścić w specjalnie zaprojektowanej do tego celu, wpuszczonej w blat wnęce, dodatkowo zabezpieczonej stalą szczotkowaną, która chroni przed wilgocią wnętrze mebli i blatu.

Kuchnia, która zwyciężyła w naszym wrześniowym konkursie posiada także perfekcyjnie dopasowane oświetlenie, które jest jej dużym atutem. Oświetlenie podszafkowe we fragmencie szafek górnych dodatkowo doświetla blat roboczy. Nad półwyspem umieszczone zostały z kolei czarne, nowoczesne oprawy świetlne o prostej formie, które idealnie pasują do całej aranżacji.

Zobacz więcej realizacji firmy Wektor Styl: www.wektorstyl.pl

 

 

Zobacz też gotowe projekty domów w technologii nowoczesnej lub tradycyjnej. 

Gotowe projekty domów 

Projekty domów szkieletowych

Projekty domów drewnianych

3 komentarze

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 41

Warning: Undefined global variable $_SESSION in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 54

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
MisiaAla
22 stycznia 2019, 13:39
3/0

Mi otwierają się normalnie.

Nice
18 stycznia 2019, 15:53
1/1

Zdjęcia nie chcą się powiększać 🙁

Lidia
23 listopada 2018, 14:50
5/1

Fajna

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95