kuchnieportal

Przygotowania do kolejnej edycji MTM w Ostródzie

Trwają przygotowania, do jednej z najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Polsce – Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie! 41. edycja tego prestiżowego wydarzenia odbędzie się 2-5 września 2014. Tegoroczne targi cieszą się ogromnym zainteresowaniem w śród wystawców. 

 
Organizatorzy szacują, że w tym roku MTM w Ostródzie odwiedzi rekordowa liczba wystawców i odwiedzających. Pierwsze umowy zostały podpisane już w grudniu. Pojawi się duże grono uczestników tragów, którzy po raz pierwszy wezmą udział w tym wydarzeniu. Nie zabraknie także stałych wystawców, znanych przedstawicieli branży, którzy co roku prezentują swoją ofertę na MTM m.in. Meble Wójcik, Forte oraz FM Bravo.Międzynarodowe Targi Meblowe w Ostródzie skierowane są do wystawców reprezentujących wszystkie sektory branży meblowej: począwszy od mebli kuchennych, pokojowych, dziecięcych po meble designerskie, do szkól, sklepów i biur, rękodzieła artystyczne oraz artykuły dekoracyjne i wyposażenia wnętrz. Wydarzenie odbywa się w formule „business to business”.

 

W 2014 wystawcy będą prezentować swoją ofertę i usługi w kilku strefach tematycznych. Znajdą się w nich m.in.: meble tapicerowane, skrzyniowe, kuchenne, biurowe, dziecięce, stoły, krzesła oraz sypialnie i materace. Na teren targów stworzona zostanie także specjalna strefa designu pokazująca ofertę projektantów.

 

41. edycji Międzynarodowych Targów Meblowych towarzyszyć będzie wydarzenie: Targi Dekoracji i Wyposażenia Wnętrz – ARENA INSIDE skierowane do producentów i dostawców elementów do wykończenia wnętrz, producentów dekoracji, oświetlenia, sprzętu elektrycznego oraz producentów i importerów tekstyliów.Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.mtmostroda.plOrganizator: DEMUTH ALFA sp. z o.o.Adres: 

ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda

tel. +48 (89) 647 78 88

fax +48 (89) 647 78 77 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95