kuchnieportal

Piekarnik prywatnym szefem kuchni – nowy model HLB 860 P od TEKA

Piekarnik prywatnym szefem kuchni – nowy model HLB 860 P od TEKA

Gotowanie dla wielu osób jest hobby i sposobem na kreatywne spędzenie wolnego czasu. Z nowym piekarnikiem HLB 860 P z linii TEKA Wish każdy z nas może doskonalić kulinarne umiejętności, przygotowując różnorodne i pyszne dania. Także wówczas, kiedy dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z gotowaniem. 

Piekarnik HLB 860 P TEKA został zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania zarówno doświadczonych kucharzy, jak i osób stawiających pierwsze kroki w świeci kulinariów. Posiada aż 12 funkcji grzania – z jego pomocą przygotujemy wyszukane dania oraz takie, które urzekają swoją prostotą. Jeżeli nie wiemy, jakie parametry pieczenia będą najlepsze do przyrządzenia danej potrawy, wystarczy, że wybierzemy jeden z 20 programów automatycznych. Sterowanie piekarnikiem ułatwia kolorowy wyświetlacz TFT oraz podświetlone ergonomiczne pokrętła.

Model HLB 860 P wyróżnia się funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem. Komora o pojemności 70 litrów mieści bardzo duże naczynia, a umieszczone na dwóch poziomach prowadnice teleskopowe ułatwiają wyjmowanie oraz wkładanie nawet ciężkich potraw. Dzięki temu korzystanie z piekarnika jest wygodne i bezpieczne.

Piekarnika HLB 860 P TEKA z brytfannami z pełnym wysuwem

Zabrudzenia zamienione w popiół

TEKA wyposażyła piekarnik HLB 860 P w funkcje HydroClean? i Pyrolizy, dzięki którym możemy czerpać radość z pieczenia, nie przejmując się zabrudzeniami. HydroClean? odświeża komorę i usuwa drobne zanieczyszczenia. Program wykorzystuje działanie wody podgrzanej do temperatury 90°C. Wytworzona w ten sposób para kondensuje się na ściankach piekarnika umożliwiając łatwe usunięcie pozostałości z pieczenia. A wszystko to bez konieczności używania detergentów! Natomiast Pyroliza radzi sobie z bardzo trudnymi zabrudzeniami ? wnętrze piekarnika zostaje nagrzane do temperatury 500°C. Tym samym resztki jedzenia i tłuszcz ulegają spaleniu, zamieniając się w łatwy do usunięcia popiół.

Piekarnik do gotowania na parze

Aby nasze potrawy były nie tylko smaczne, ale również zdrowe TEKA zaprojektowała nowatorski zestaw naczyń Multicook. Umożliwiają one gotowania na parze we wszystkich piekarnikach z linii Wish. Każdy zestaw składa się z naczynia ze szklaną pokrywą z silikonem, dwóch metalowych pojemników, głębokiej blachy i rusztu. Wystarczy nalać do głębokiej blachy ok. 500 ml wody, ułożyć warzywa lub ryby w metalowych pojemnikach bądź na ruszcie, zamknąć naczynie pokrywą, włożyć do piekarnika nagrzanego do temperatury 150?, odczekać wymagany czas i gotowe! Szklana pokrywa z silikonem zapobiega przedostawaniu się wilgoci na zewnątrz naczynia. Multicook pozwala też piec i grillować potrawy oraz przyrządzić kilka dań w tym samy czasie. To ogromne ułatwienie, kiedy chcemy przygotować obiad na kilka dni lub wystawną kolację dla gości.

Piekarnik HLB 860 P od TEKA do gotowania na parze

Cena piekarnika HLB 860 P: 2 999 zł.
Cena zestawu Multicook: 399 zł.

9.08.2017

3 komentarze

Warning: Undefined variable $i in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 61
Eliza
11 października 2017, 11:53
2/0

Dzisiaj idę wybierać mój piekarnik i chętnie przyjrzę się temu, jesłi będą go mieć w sklepie

beti
29 września 2017, 10:31
4/0

Moda na zdrowe odżywianie to akurat jedna z mądrzejszych, z jaką się dotychczas spotkałam 🙂

jol.
27 września 2017, 16:01
4/0

Nie trzeba czyścić przypalań? Chcę go!!! 😀

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95