kuchnieportal

Okap opuszczany z sufitu od Franke

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów okapów różniących się między sobą parametrami technicznymi, a także wyglądem i sposobem montażu. Firma Franke, renomowany dostawca produktów wyposażenia kuchni, zaprojektowała nowatorski model okapu sufitowego Maris Up&Down FCUD 904 C WH RF UD. Wyposażony w stalowe linki okap opuszcza się podczas użytkowania, a po zakończonej pracy ponownie unosi do sufitu.  

Okap-opuszczany-z-sufitu-od-Franke.jpg

Podczas wyboru okapu najważniejszą kwestią są jego parametry techniczne, czyli wydajność i głośność pracy. Drugim, ważnym aspektem jest wygląd urządzenia i jego dopasowanie do aranżacji kuchni. Franke Maris Up&Down FCUD 904 C WH RF UD to ergonomiczny okap wyspowy, który naturalnie wpisuje się w wygląd nowoczesnych kuchni. Charakteryzuje się prostym wzornictwem, które wraz z wykończeniem z białego szkła i stali szlachetnej nadają mu surowy, minimalistyczny charakter. Model Maris Up&Down posiada również energooszczędne panele LED, które oświetlają przestrzeń blatu roboczego, ułatwiając wykonywanie prac kuchennych

Franke Maris Up&Down wyróżnia się jednak przede wszystkim sposobem montażu – urządzenie wyposażone jest w cztery stalowe linki, na których obniża się rozpoczynając pracę. Po jej zakończeniu unosi się ponownie do sufitu, pozostając dyskretną ozdobą kuchni. Okap może pracować w obiegu zamkniętym, czyli pełnić rolę pochłaniacza.

Okap-opuszczany-z-sufitu-od-Franke-2.jpg  Okap-opuszczany-z-sufitu-od-Franke-3.jpg

Zaletą okapu Maris Up&Down, wyposażonego w nową generację silników RadiCal, jest bardzo cicha praca na biegu minimalnym osiąga on zaledwie 48dB(A). Urządzenie posiada także 4 biegi na najwyższym z nich może oczyścić do 430m3 powietrza w ciągu godziny. Ponadto okap został wyposażony w funkcję zdalnego sterowania za pomocą pilota radiowego. Dodatkowym udogodnieniem jest wyłącznik czasowy, który pozwala zaprogramować urządzenie tak, aby po określonym czasie wyłączyło się automatycznie.

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95