kuchnieportal

Okap, który chowa się w blacie

Współczesne kuchnie często urządzane są w duchu minimalizmu – im mniej urządzeń pozostaje widocznych, tym lepiej. Projektanci marki Siemens zainspirowani tą myślą stworzyli nowoczesny okap LD97AA670, który montowany jest pod blatem kuchennym. Urządzenie można łatwo wysunąć, a po zakończeniu gotowania ponownie ukryć je we wnętrzu zabudowy. 

Okap-który-chowa-się-w-blacie.jpg
Fot. Okap blatowy LD97AA670, Siemens

Okap  blatowy LD97AA670 należy do ekskluzywnej linii Siemen studioLine. Dzięki innowacyjnemu sposobowi montażu może być wyrazistym element kuchni lub ?po schowaniu w blacie ? stanowić jej dyskretne wyposażenie. Wykonany jest z najwyższej jakości stali szlachetnej, która podkreśla jego nowoczesną linię.

Technologia okapu pozwala stosować go w różnych miejscach kuchni.  Urządzenie może pracować w obiegu otwartym i zamkniętym, co daje duże możliwości aranżacyjne. Dodatkowo, ze względu na sposób swojego montażu, sprawdzi się m.in. w wysokich pomieszczeniach oraz w kuchniach, w których strefa gotowania zlokalizowana jest na wyspie.

Okap-który-chowa-się-w-blacie-2.jpg
Fot. Okap blatowy LD97AA670, Siemens

W okapie blatowym Siemens wykorzystano zaawansowane rozwiązania, które decydują o jego wysokiej jakości. Jednym z nich jest technologia szczelinowa blokującą przedostawanie się oparów poza powierzchnię okapu (na ścianach bocznych urządzenia znajdują się specjalne szczeliny, które uzupełniają tradycyjny filtr). Filtr można myć w zmywarce, a o konieczności jego wyczyszczenia przypomina specjalny wskaźnik nasycenia.

Okap posiada 3 stopnie regulacji mocy, które uzupełnione są o 2 tryby intensywnego wentylowania. Pozwalają one ustawić siłę jego pracy zgodnie z aktualnymi potrzebami. Ponadto urządzenie wyposażone jest w funkcję intensywnego wentylowania z automatycznym powrotem do trybu normalnego po 5 lub 10 minutach oraz funkcję automatycznego wyłączenia po 15 minutach.

Okap-który-chowa-się-w-blacie-4.jpg
Fot. Okap blatowy LD97AA670, Siemens

Komfort użytkowania urządzenia zapewniają także dodatkowe funkcje oświetlenia:

  • Funkcja Dimm zapewnia szeroki zakres mocy światła ? można ustawić oświetlenie od mocy pełnej do mniejszej.
  • Funkcja softLight sprawia, że zmiana natężenia światła przebiega stopniowo, dzięki czemu oczy mogą naturalnie przyzwyczaić się do zmiany.

Dodatkowe informacje na temat okapu blatowego Siemens LD97AA670 znajdują się na stronie: www.siemens-home.pl

 

Czytaj więcej:

Kuchnie na wymiar 

Aranżacje kuchni

Wymiary szafek kuchennych 

Kuchnie 2020 trendy

Projektowanie kuchni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95