kuchnieportal
5 5 42

Nowość w ofercie GLOBALO – Altemo Cream

W ofercie marki GLOBALO pojawił się nowy okap ze szkła hartowanego – Altemo Creme. Najnowszy model z rodziny Altemo wykonany jest z wysokiej jakości szkła hartowanego w kolorze kremowym oraz ze stali nierdzewnej. 

Nowość-w-ofercie-GLOBALO-Altemo-Cream.jpg
Fot. Okap Altemo Cream, GLOBALO

Kolor kremowy jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów we wnętrzach. Dodaje aranżacji lekkości, elegancji i delikatności. Barwa ta stała się inspiracją dla projektantów marki GLOBALO do stworzenia modelu łączącego w sobie estetykę oraz doskonałe parametry użytkowe: wysoką wydajność oraz cichą pracę.

Okap Altemo Cream dostępny jest w dwóch wersjach:
?

  • Altemo 75.2 Cream Eko Max
  • Altemo 90.2 Cream Eko Max

Nowość-w-ofercie-Globalo-Altemo-Cream-2.jpg

Stylowa linia okapu, wykonanego z wysokiej jakości stali oraz hartowanego szkła spełni wymagania osób ceniących dopracowany design. Przy tym nowoczesna technologia Altemo Cream zapewnia czyste powietrze w kuchni – wolne od nieprzyjemnych zapachów i drobnych zanieczyszczeń.

Okap wyposażony został w intuicyjne sterowanie sensorowe (dotykowe), pozwalające na obsługę okapu opuszkiem palca oraz przyjazne oświetlenie diodowe. Altemo Cream charakteryzuje się cichą pracą, porównywalną do delikatnego powiewu letniego wiatru.
 
Nowość-w-ofercie-Globalo-Altemo-Cream-3.jpg  Nowość-w-ofercie-Globalo-Altemo-Cream-4.jpg
Fot. Okap Altemo Cream, GLOBALO


 

NJUDES
16 grudnia 2015, 21:04
0/0

Bardzo ładny okap który łączy w sobie elementy dekoracyjne i funkcjonalne. Należy do najcichszych okapów na rynku, a swoim opływowym i nowoczesnym kształtem nadaje lekkości każdej kuchni. Polecamy modele marki GLOBALO. To jedna z najlepszych okapów kuchennych dostępnych na rynku w przystępnej cenie.

Dołącz do dyskusji