kuchnieportal

Nowoczesne uchwyty od GTV – jeszcze większy wybór modeli i kolorów

Nowoczesne uchwyty od GTV –  jeszcze większy wybór modeli i kolorów

Różne meble wymagają różnego typu uchwytów. Tym niewielkim, ale niezbędnym dodatkiem dopełniamy wygląd mebli kuchennych, łazienkowych czy pokojowych, a jego styl i forma wpływa na charakter aranżacji. Firma GTV poszerzyła swoją ofertę o nowe wersje uchwytów, które – w zależności od rodzaju – obdarzą nowoczesne meble elegancją i wyrafinowaniem lub bardziej zdecydowanym, wyrazistym stylem.   

Fot. Uchwyty z serii Hexi, GTV

B224 i B226
 
Modele B224 i B226 to nowoczesne, oryginalne uchwyty wpuszczane we fronty. Ich dotychczasowa oferta kolorystyczna (chrom, satyna i aluminium) została wzbogacona o biel i czerń. Nowe barwy dają nam ciekawe możliwości projektowe – zastosowanie białych uchwytów B224 lub B226 przy jasnych frontach pozwoli uzyskać jednolitą, monochromatyczną powierzchnię, podobną do systemów otwieranych bezuchwytowo. Natomiast zestawienie białych frontów z czarnymi uchwytami (lub czarnych z białymi) stworzy  stylowy i klasyczny kontrast barw.

Nowoczesne_uchwyty_od_GTV_B224.jpg
Fot. Uchwyty B224 i B226, GTV  
 
Uchwyty wypuszczane, oprócz ciekawego wyglądu, podnoszą również bezpieczeństwo użytkowania mebli. Brak wystających krawędzi chroni przed urazami, dlatego są one dobrym wyborem do pokoju dziecięcego – zapewnią bezpieczeństwo najmłodszym nawet podczas najbardziej szalonych zabaw. 
 
Uchwyty B224 i B226 sprawdzą się nie tylko na standardowych frontach meblowych, ale również jako dyskretne dopełnienie przesuwnej garderoby.
 
HEXI
 
Uchwyty HEXI od GTV to propozycja dla osób, które cenią oryginalne, a zarazem stylowe rozwiązania i chcą dodać wnętrzu modnego wyrazu. Modele z linii HEXI o zgeometryzowanej i wyrazistej formie wydają się ku temu idealne.

Nowoczesne_uchwyty_od_GTV_hexi.jpg
Fot. Uchwyty z serii Hexi, GTV  

W zgodzie z coraz wyraźniej panującą modą na delikatne, ukryte na krawędzi mebla uchwyty listwowe, zdecydowaliśmy się w tym roku na rozszerzenie serii HEXI. Początkowo HEXI dostępne było tylko w rozstawie 32 mm i długości 50 mm. Aktualnie produkujemy także rozstaw 9 6mm o długości 150 mm – mówi Joanna Repko, ekspert ds. marketingu firmy GTV. Poza nowymi rozmiarami, seria HEXI została wzbogacona o kolejne wersje kolorystyczne: obok chromu i aluminium pojawiły się biel i czerń o eleganckim, matowym wykończeniu.
 
TIVOLI
 
Uchwyty TIVOLI charakteryzują się subtelną, uniwersalną budową. Dzięki niej harmonijnie komponują się z różnymi meblami i dopasowują do stylu wnętrza. Projektantom uchwytów udało się połączyć ich minimalistyczny design i ergonomiczny kształt.

Nowoczesne_uchwyty_od_GTV_tivoli4.jpg
Fot. Uchwyt z serii Tivoli, GTV  

Modele z kolekcji TIVOLI nie tylko cieszą estetycznym wyglądem, ale również zapewniają wygodne użytkowanie mebli. Ich szeroki rozstaw (wersje:192 mm i 320 mm) oraz opływowy kształt ułatwiają otwieranie i zamykanie nawet ciężkich szuflad. Kolekcja oferowana jest w trzech wersjach kolorystycznych: efektownym chromie, eleganckim czarnym chromie oraz niespotykanym surowym tytanie.
 
KATANIA
 
KATANIA jest dosyć nietypową wersją uchwytu listwowego. Długą, subtelnie profilowaną listwę przykręca się bowiem na dowolnej wysokości do przedniej części frontu – wyjaśnia Joanna Repko. To uchwyt zaprojektowany z myślą o nowoczesnych meblach. Jego prosta, zdecydowana linia naturalnie współgra z prostymi bryłami mebli i gładkimi frontami. Może być stosowany w meblach kuchennych, pokojowych czy łazienkowych – wszędzie tam, gdzie chcemy dodać wnętrzu niewymuszonej, nowoczesnej elegancji.

Nowoczesne_uchwyty_od_GTV_katania
Fot. Uchwyty z serii Katania, GTV  
 
Kolekcja KATANIA dostępna jest w rozstawie 320 mm, w dwóch wersjach kolorystycznych: efektownym chromie i oryginalnym czarnym chromie.
 
TRIEST
 
Uchwyt TRIEST jest kolejną propozycją od GTV, która sprawdzi się zarówno we wnętrzach kuchennych, jak i w salonie czy w łazience. To model o uniwersalnej, a zarazem pomysłowej formie. Zbudowany jest z dwóch trzonków o kształcie pierścieni, przez które przechodzi zaokrąglony drążek. Całość prezentuje się bardzo solidnie i elegancko.

Nowoczesne_uchwyty_od_GTV_triest.jpg
Fot. Uchwyty z serii Triest, GTV  

Uchwyty z serii TRIEST są dostępne w czterech rozstawach: 96, 128, 160 i 192 mm, które łatwo dopasujemy do frontów o różnej szerokości.

Zobacz więcej produktów firmy GTV: www.gtv.com.pl 

AO 03.10.2016
 

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95