kuchnieportal

Nowatorska seria chłodziarko-zamrażarek CUBE od Haier

Podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie firma Haier zaprezentowała nową serię chłodziarko-zamrażarek CUBE, które wyróżniają się zaawansowanymi funkcjonalnościami oraz nowatorską budową. Zastosowane w nich nowoczesne technologie chłodnicze przedłużają świeżość produktów nawet o kilka dni, zachowując przy tym walory smakowe pożywienia. W skład serii CUBE wchodzą dwa, pojemne modele typu side by side: Door-in-Door i Smart Window. 

Unikalna_seria_chłodziarko_zamrażarek_CUBE_od_Haier.jpg

Czterodrzwiowe chłodziarko-zamrażarki z serii CUBE składają się z trzech części, które pracują niezależnie do siebie. W górnej strefie umieszczono chłodziarkę, w dolnej zamrażarkę oraz osobną komorę o pojemności 100 litrów z możliwością regulacji jej temperatury w zakresie od -20 °C do +5 °C. Dzięki temu użytkownik może elastycznie kształtować parametry urządzenia i dostosowywać je do swoich potrzeb. W zależności od ustawienia temperatury, lodówki CUBE mogą zachowywać tradycyjny układ, w którym chłodziarka jest w górnej części a zamrażarka w dolnej lub też podnieść temperaturę dolnej komory i zwiększyć przestrzeń chłodziarki nawet o 25%.

Trilogic dla dłuższej świeżości jedzenia

Haier wyposażył chłodziarko-zamrażarki Cube w technologię Trilogic (miała ona swoja premierę również podczas IFA 2015). Trilogic to potrójny system chłodniczy, w którym wykorzystywane są trzy parowniki do jednej sprężarki. Jaki jest tego efekt? Smaki i zapachy potraw nie mieszają się pomiędzy poszczególnymi częściami lodówki.

Unikatowa_seria_chłodziarko_zamrażarek_CUBE_od_Haier_2.jpg

Przetrzymywanie w lodówce różnych produktów spożywczych ułatwiają również dwie dodatkowe szuflady o innych poziomach wilgotności: wysokiej (ponad 80%) i niskiej (poniżej 45%). Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom chłodniczym produkty pozostają dłużej świeże ? nawet do 7 dni. Rezultat ten wzmocniony jest przez specjalną technologię antybakteryjną Anti-Bacterial Technology (ABT?), opracowaną przez Haier. Wykorzystuje ona oświetlenie UV do eliminowania bakterii z  obiegu powietrza w lodówce, gwarantując dłuższą świeżość żywności.

Zawartość lodówki widoczna, jak na dłoni

Haier zastosował w chłodziarko-zamrażarkach z serii CUBE nietypowe rozwiązania w zakresie konstrukcji drzwi. Zapewniają one wyższy komfort użytkowania sprzętów a przede wszystkim zwiększają ich wydajność energetyczną.

  • Model Door-in-Door ? wyposażony jest w podwójne drzwi: zewnętrzne i wewnętrzne. Po otworzeniu pierwszych użytkownik ma dostęp do zawartości wewnętrznego skrzydła, które służy jako półka dla najczęściej używanych produktów. Dzięki temu zmniejsza się konieczność całkowitego otwierania chłodziarki. produkty, po które sięgamy najczęściej. Jednocześnie wewnętrzne drzwi chronią zawartość głównej komory chłodziarki.
Unikatowa_seria_chłodziarko_zamrażarek_CUBE_od_Haier_3.jpg

 

  • Model Smart Windows ? posiada funkcję Smart Windows, dzięki której mamy podgląd zawartości lodówki bez konieczności otwierania drzwi urządzenia. Poprzez przezroczysty, szklany panel użytkownik widzi produkty umieszczone w lodówce także wówczas, kiedy drzwi są zamknięte. Funkcja Samrt Windows działa po każdorazowej aktywacji, a więc na co dzień  jedzenie trzymane w lodówce nie pozostaje na widoku.

Chłodziarko-zamrażarki CUBEsprawdzą się w tych domach, w których gromadzi się duże zapasy jedzenia. Posiadają pojemność do 630 l. Ponadto wyróżniają się najlepszą w swojej klasie wydajnością energetyczną (A+++).

 

Polecamy:

Gotowe projekty domów

Gotowe projekty domów szkieletowych

Gotowe projekty stajni

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95