kuchnieportal

Nowa Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 od CAD Projekt K&A

Poznańska firma CAD Projekt K&A przygotowała nową Uniwersalną bazę mebli kuchennych 2017, która jest kontynuacją bazy z 2013 roku. Katalog wzbogacono o kilkadziesiąt elementów zapewniających jeszcze większe możliwości w zakresie projektowania kuchni. Baza jest kompatybilna z programami CAD Decor PRO i CAD Kuchnie

Uniwersalna_baza_mebli_kuchennych_2017.jpg

Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 powstała we współpracy z użytkownikami programów firmy CAD Projekt K&A. To ich sugestie były istotne podczas weryfikacji i poszerzania nowego katalogu. „Uniwersalna baza mebli kuchennych 2017 ma na celu jeszcze bardziej przyspieszyć i ułatwić pracę projektantom i architektom wnętrz, których podstawowym narzędziem są programy CAD Decor PRO i CAD Kuchnie” – wyjaśnia p. Justyna Drogowska, Marketing & PR Manager firmy CAD Projekt K&A.

Co znajdziemy w nowej bazie?

W najnowsze bazie znalazło się ponad 2000 modeli 3D obecnych w katalogu z 2013 roku oraz kilkadziesiąt nowych elementów do wyposażenia kuchni podzielonych na kategorie:
?

  • szafki dolne do zabudowy AGD,
  • szafki dolne kończące,
  • szafki dolne z szufladami,
  • szafki pod zlewozmywak,
  • szafki wiszące do zabudowy okapu.

Ponadto w bazie znajdziemy szafki kuchenne, fronty, uchwyty czy elementy maskujące. Szafki w wersji podglądu są monochromatyczne, co zapewnia większą wygodę pracy. W dowolnym momencie można dobrać do nich fronty i kolorystykę z bogatego katalogu.

Dostępność Uniwersalnej bazy mebli kuchennych 2017

Nowa Uniwersalna baza mebli kuchennych została udostępniona bezpłatnie dla wszystkich klientów CAD Projekt K&A, którzy posiadają aktywny pakiet serwisowy. Ponadto jest ona dołączana do nowo zakupionych programów CAD Decor PRO i CAD Kuchnie. Osoby, które nie posiadają aktywnego pakietu mogą nabyć bazę w cenie 550 zł.

Dodatkowe informacje o nowej bazie mebli kuchennych od CAD Projekt K&A można znaleźć na stronie: www.cadprojekt.com  
 
16.12.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95