kuchnieportal
5 5 74

Nowa odsłona designu – Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design

23 października Lublin stanie się polską stolicą designu. Tego dnia rozpocznie się trzecia edycja Targów Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design, które potrwają do 25 października. Wydarzenie skierowane jest do osób, które poszukują pomysłów na urządzenie domu lub biura oraz do przedstawicieli branży. Wstęp na Targi jest bezpłatny. 

Scena_Design.jpg

Co zobaczymy na targach?
 

Targi Wyposażenia Wnętrz Aranżacje Scena Design to okazja, aby zapoznać się z nowościami z obszaru designu, znaleźć inspiracje do urządzenia własnego mieszkania, a także spotkać się z uznanymi projektantami.  W części ekspozycyjne Targów zostaną zaprezentowane m.in. akcesoria do wyposażenia wnętrz (m.in. oświetlenie, tekstylia, szkło, ceramika, dekoracje), kolekcje mebli a także usługi projektowe i wykończeniowe.  

Nowość – Scena Design!

Na tegorocznej edycji Targów po raz pierwszy zagości Scena Design podzielona na pięć obszarów tematycznych:
?

  • Awangarda – zostaną na niej pokazane projekty znanych architektów wnętrz, instytucji oraz biur projektowych.
  • Blok – w jego ramach odbędą się wykłady, dyskusje i warsztaty prowadzone przez cenionych przedstawicieli świata designu.
  • Moda design – to obszar prezentacji najnowszych trendów we wzornictwie, w tym nietuzinkowych realizacji wzorniczych. Dodatkową atrakcją będą pokazy mody.
  • Baby design – konkursy, zabawy oraz warsztaty czekają na najmłodszych, którzy odwiedzą Scenę Design. Ponadto w obszarze Baby design zostaną pokazane zabawki, dodatki i pomysły na aranżacje przestrzeni dla dzieci.
  • Drogowskaz design – czyli warsztaty i pokazy pod okiem specjalistów, których celem jest inspirowanie poprzez pracę koncepcyjną

 
Gościem Specjalnym na tegorocznych Targach Aranżacje będzie projektant młodego pokolenia, Paul „Breshke” Czyżewski. Zajmuje się on projektami w dziadzienie motoryzacji, industrial design i wnętrz budynków, które wykonuje dla firm z całego świat (m.in. Australii, Holandii, Niemiec, USA, Chin).

Równolegle do Targów Aranżacje odbędą się Targi Mieszkań i Nieruchomości – Jesień 2015. Dodatkowe informacje znajdują się na stronach: 
www.aranzacje.targi.lublin.pl  i www.mieszkania.targi.lublin.pl

Targi można odwiedzać:
23 października (piątek) w godz. 12.00 – 18.00.
24 października  (sobota) w godz. 10.00 – 18.00.
25 października (niedziela) w godz. 10.00 – 17.00.
 
 

Dołącz do dyskusji