kuchnieportal

Nowa kolekcja blatów roboczych od firmy Kronospan

Nowa kolekcja blatów roboczych od firmy Kronospan

Motywy inspirowane naturą to jeden z obecnych hitów aranżacyjnych. Dodają one wnętrzu przytulności, wprowadzają do niego domowy charakter a przy tym są ponadczasowe i eleganckie. W nowej kolekcji 2016/2017 firmy Kronospan – producenta wysokiej jakości materiałów do wykańczania wnętrz, płyt oraz produktów drewnopochodnych,  odnajdziemy szeroką gamę blatów roboczych wiernie odwzorowujących wygląd kamienia i drewna. 

Fot. Kronospan

Nowe dekory blatów inspirowane naturą 

W najnowszej kolekcji blatów roboczych Kronospan dominują naturalne dekory, które doskonale wpisują się w aktualne trendy aranżacyjne. Kamienne i drewniane wzory inspirowane stylistyką wnętrz skandynawskich, z powodzeniem możemy wykorzystać również w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach. Nowe propozycje marki Kronospan stanowią połączenie elegancji z nowoczesnością, a przy tym utrzymane są w delikatnej, uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu łatwo możemy dostosować je do różnych zamysłów aranżacyjnych.

Projektanci firmy Kronospan tworząc kamienne dekory blatów, zainspirowali się jednymi z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych gatunków marmuru: Bianco Venato oraz Pietra w kolorach: brązowym, szarym i beżowym. Klasyczne, naturalne odcienie dodają im elegancji i uniwersalności. Natomiast wśród drewnianych wzorów odnajdziemy zarówno te utrzymane w jasnych, naturalnych odcieniach (Dąb Sonowa Jasny, Orzech Select Jasny), jak i o bardziej nasyconym wybarwieniu (Buk Artisan Piaskowy, Orzech Select Ciemny). W najnowszej kolekcji Kronospan znalazły się także propozycje, które wpisują się w modny trend ciemnych kuchni prezentowanych m.in. podczas targów Eurocucina 2016. Blaty o głębokim, szarym odcieniu Blok Java czy Carbon Marine Wood dopełnią ciemną zabudowę i pozwolą stworzyć elegancką, spójną aranżację. Naszą uwagę przykuł również blat o wyglądzie bielonego drewna (Drewno Formowane), który będzie pięknym dopełnieniem mebli w stylu skandynawskim, rustykalnym lub vintage.
 

Nowa_kolekcja_blatów_roboczych_od_Kronospan.jpg

Fot. Blaty robocze – kolekcja 2016/2017, Kronospan
 

Laminat – funkcjonalna alternatywa dla drewna i kamienia 

Kamień i drewno są jednymi z najbardziej cenionych, ale również kosztownych materiałów na blaty kuchenne. Laminaty Kronospan inspirowane ich wyglądem są równie efektowne, a przy tym tańsze i znacznie mniej kłopotliwe w pielęgnacji. Drewno i kamień wymagają bowiem regularnej, czasochłonnej impregnacji. Laminowane blaty robocze z kolekcji 2016/2017 marki Kronospan stanowią wygodną alternatywę dla osób ceniących naturalny urok drewna i kamienia, a zarazem poszukujących wygodnych oraz funkcjonalnych rozwiązań do swojej kuchni.
 

Atrakcyjny design w parze z wytrzymałością 

Blat roboczy jest wizualnym dopełnieniem mebli a zarazem jednym z najbardziej eksploatowanych i narażonych na uszkodzenia elementów kuchni. Wilgoć, gorące naczynia czy ostre sztućce mogą zniszczyć jego powierzchnię. Z tego względu bardzo ważna jest jakość blatu. Blaty robocze Kronospan powstają z płyty wiórowej pokrytej dekoracyjnym laminatem wysokociśnieniowym (HPL). Specjalna technika tłoczenia oraz prasowania sprawia, że blat wykazuje dużą odporność na ścieranie, zarysowania i wysokie temperatury. Przy tym jest on łatwy w czyszczeniu. O walorach użytkowych blatów roboczych Kronospan świadczy m.in. fakt, że stosowane są one nie tylko w kuchniach, ale także w laboratoriach i szpitalach (płyta wiórowa powstaje zgodnie z normą EN 312, a laminat HPL – z normą EN 438-4).

Firma Kronospan jest światowym liderem w produkcji materiałów do wykańczania wnętrz, płyt oraz produktów drewnopochodnych. Posiada 120 lat doświadczenia w dziedzinie technologii i produktów innowacyjnych. www.strefaplyt.pl, www.kronospan-express.com

AO
31.08.2016

Dołącz do dyskusji


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/klient.dhosting.pl/mkmmedia/nowa_kuchnieportal.pl/wp-content/themes/kuchnieportal/comments.php on line 95